04-06 Mayıs Edirne Kakava Şenlikleri-İğneada-Kırklareli-Edirne-Tekirdağ… Ankara

Açıklama

*2 Gece, 3 Gün Yarım Pansiyon*

Türk dünyasında ve Anadolu’da önemli günlerden sayılan, Hızır ve İlyas Peygamberlerin bir gül ağacının dibinde buluştukları inancı Hıdrellez'in, Romanlar’daki yansıması Kakava Şenlikleri, Romanlar için bir yıl boyunca sabırsızlıkla beklenen ve büyük hazırlıklar yapılarak kutlanan en önemli kutlama günlerden biri olarak kabul edilmektedir.

“ Roman kültüründe bir kutlama olan Kakava’nın kökeni Ön Asya ve Mısır’a kadar uzanmaktadır. Baharın müjdesi olarak kabul edilen Hıdrellez ve Kakava Şenlikleri her yıl Edirne’de 5-6 Mayıs tarihlerinde iki ayrı alanda kutlanır; Konser, yarışma, dans gösterileri Saraçlar Caddesi'nde, diğer etkinlikler ise Sarayiçi’nde, Kırkpınar Güreşleri'nin de düzenlendiği alanda  gerçekleşmektedir. Şenlikler her iki gün de baharı karşılamaya yönelik iki özel  ritüelle başlar. Bereketin artması, güzelliklerin paylaşılması arzusunu simgeleyen Kakava Ateşi’nin yakılması ve pilav ikramı 5 Mayıs’ta Sarayiçi’nde yapılır. Arınma ve doğanın uyanışını selamlama, dileklerin tutulması amaçlı "Bahara Giriş" ritüeli ise 6 Mayıs sabahı saat: 06.00'da Tunca Nehri  kıyısında gerçekleştirilir. Kakava Şenlikleri yanı sıra kültür gezisi kapsamında; Avrupa’da başka öreneği olmayan Longoz/Subasar Ormanlarını barındıran İğneada gezisi, Dupnisa Mağarası, Kırıklareli, Osmanlı’ya başkentlik yapmış, 3 imparatorluk görmüş Edirne ve çevresi ile Tekirdağ gezi alanlarımız içerisinde yer alacaktır.  Bahara Edirne’de merhaba demek isteyen arkadaşlarımızı bu etkinliğe bekliyoruz. Davetlisiniz.

PROGRAMIMIZ
03 Mayıs 2018 Perşembe gecesi saat: 20.00’de İzmir/Kumrular Caddesi kesişiminde buluşup hareket ediyoruz.

1.GÜN(05 MAYIS 2018 CUMA): ANKARA-BOLU-ISTANBUL-İĞNEADA-EDİRNE
Araç içinde kek, sıcak/soğuk içecek ikramlarıyla Bolu-İzmit-Istanbul-Çerkezköy, Poyralı-Demirköy üzerinden  yolumuza devam edip belirli yerlerde vereceğimiz molalar sonrası yolumuza devam ederek, ülkemizin en batısında yer alan Yıldız/Istıranca Dağları içinde bununun muhteşem orman manzarası eşliğinde sabahın erken saatlerinde İğneada’ya gidiyoruz. Bir restoranda yapacağımız güzle bir kahvaltı sonrası İğneada gezimize başlıyoruz. Ziyaret koşulları uygun olması halinde koruma altında bulunan 7 gölden ikisi olan Erikli ve Mert Gölleri gezisi için hareket ediyoruz. Göl gezileri sonrası Avrupa’da başka bir örneği olmayan Longoz/Subasar Ormanlarını geziyoruz.  Istıranca/Yıldız Dağları’ndan Karadeniz sahillerine doğru akan derelerin taşıdığı alüvyonların birikmesi ve mevsimsel olarak sular altında kalması sonucunda longoz ormanları oluşmuştur. Bu taşkınlar sayesinde Longoz/Subasar alanlarını oluşturarak, birbirinden farklı deniz, göl ve orman eko sistemlerini oluşturmuşlardır. Gezi ve fotoğraf çekimleri sonrası Sislioba Köyüne gidip köylülerle yapacağımız sohbet sonrası isteğe bağlı olarak başta bal olmak üzere yöresel köy ürün alış verişi yapıyoruz. Daha sonra Karadeniz'in batı yönündeki en uç noktasında, Rezve Deresi kıyısında bulunan Beğendik Köyü'ne gidiyoruz. Köyün en önemli özelliği derenin hemen karşısında Bulgar köyü Rezova ile birbirine çok yakın olmasıdır. Köyde yapacağımız kısa süreli gezinti sonrası Limanköy’e gidip sahilde serbest öğle yemeği molası veriyoruz. Mola sonrası 22 Km uzunluğa sahip sahil boyunda kısa süreli gezinti ve fotoğraf çekimleri sonrası yola çıkıp Demirköy’e gidiyoruz. Sarpdere Köyü yakınlarında, II.Jeolojik zamanda oluşmuş ve 2720 metre uzunluğa sahip içerisinde nehir ve muhteşem sarkıt/dikitlerin bulunduğu Dupnisa/İblisima Mağarası’nı görüp gezdikten sonra yolumuza devam edip 80 Km yol aldıktan sonra Kırklareli’ne gidiyoruz. Arkeoloji Müzesi,  İstasyon Binası, İstasyon Caddesi, Hızırbey Camii ve Bedesten gezileri sonrası yolumuza devam edip 1 saat süreli yolculuk sonrası Edirne’ye otelimize gidiyoruz. Odalarımızda bir süre dinlendikten sonra akşam yemeğimizi bir restoranda afiyetle yiyoruz. Geceyi Edirne’de geçiriyoruz.

2.GÜN(06 MAYIS 2018 CUMARTESİ): EDİRNE-PAZARKULE-KARAAĞAÇ-SARAYİÇİ
Erken kalkıp güne güzel bir kahvaltı ile başlıyoruz. Kahvaltı sonrası Osmanlı'ya başkentlik yapmış, şairlerin dizelerine ve kitaplara konu olmuş, buram buram tarih kokan Edirne gezisi kapsamında; Edirne'nin en yüksek tepesi olan Buçuktepe'ye çıkıyoruz. Balkan Savaşları Müzesi, Şükrü Paşa Anıtı ve Kıyıktabya gezileri sonrası Arkeoloji Müzesini geziyoruz. Müze gezisi sonrası Osmanlı Dönemi mimarisinin başyapıtı kabul edilen, Mimar Sinan'ın " Ustalık Eserim " dediği Selimiye Camii ziyareti ile başlayıp; Selimiye Çarşısı/Arastası, Kent Tarihi Müzesi, Üç Şerefeli Cami, Eski Camii, Bedesten ve Ali Paşa Çarşısı'nı görüp gezdikten sonra isteğe bağlı olarak yöresel lezzetlerle öğle yemeğimizi afiyetle yiyoruz. Yemek sonrası hareket edip Pazarkule Sınır Kapısına gidiyoruz. Yunanistan ile iki sınır kapısından bir olan Pazarkule’yi gördükten sonra Karaağaç’a gidiyoruz. Tren İstasyonu, Lozan Anıtı, Karaağaç evleri/sokakları gezisi sonrası hareket edip Sarayiçi, Adalet Sarayı Kulesi, Balkan  Şehitleri Anıtı, Fatih Köprüsü,  Kanuni Köprüsü ve Yeni Saray kalıntılarını gördükten sonra Kırkpınar Meydanı Sarayiçi’nde Edirne Kakava Şenlikleri kapsamında yakılan Hıdırellez/Kakava Ateşi'nin başında yerimizi alıyoruz. Ateşten atlayanları, oynayanları bu güzel günü fotoğraflayarak kendimiz ve dostlarımızla paylaşmak üzere ölümsüzleştiriyoruz. Kakava Şenliklerinin bugünkü bölümünü tamamlayarak otelimize gidip odalarımıza yerleşiyoruz.  Odalarımızda bir süre dinlendikten sonra akşam yemeğimizi yöresel lezzetlerle bir restoranda afiyetle yiyoruz. Yemek sonrası otelimize gidiyoruz. Geceyi Edirne’de geçiriyoruz.

3.GÜN(07 MAYIS 2018 PAZAR): EDİRNE-LÜLEBURGAZ-TEKİRDAĞ-ANKARA
Erken kalkarak güne başlayıp Kakava Şenlikleri'nin ikinci gün etkinliklerini izlemek üzere Tunca Nehri kenarına gidiyoruz. Sabahın ilk saatlerinde  kendimizi nehir kenarında yapılan müzik ve danstan oluşan şenliklerin içinde buluyoruz. Akşamdan güllerin dibine 3 vakte kadar gerçekleşmesi için gömdüğümüz dilekleri burada Tunca Nehri'yle buluşturuyoruz.  Bu güzel ve keyifli anları yeterince fotoğraf karelerine yerleştirdikten sonra otelimize gidip güzel bir kahvaltı yapıyoruz. Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak Serbest alış veriş molası veriyoruz. Mola sonrası Bulgar Kilisesi gezisi ve Büyük Edirne Sinagog’unu görüp gezdikten sonra Edirne’den ayrılarak Lüleburgaz-Muratlı üzerinden yolumuza devam edip Tekirdağ’a gidiyoruz. Macar kahramanı Rakaçi Müzeevi’nin gezilmesi sonrası isteğe bağlı olarak Tekirdağ köftesi ana menüsü ile öğle  yemeğimizi afiyetle yedikten sonra saat: 15.30’da yola çıkıyoruz. İstanbul-İzmit-Bolu üzerinden yolumuza devam edip belirli yerlerde vereceğimiz molalar sonrası  gece yarısı Ankara'ya geliyoruz. Bir başka Kafka Tur etkinliğinde buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

 

HAREKET NOKTAMIZ
04 Mayıs 2017 Perşembe
, İzmir/Kumrular Caddesi Kesişimi, Saat: 20.00


ÜCRET:  645.00 TL peşin, 685.00 TL 3 taksitle, çift kişilik odada kişi başı fiyatıdır.

 

SİZİ NEREDEN ALALIM
İzmir/Kumrular Caddesi Kesişimi, Saat                   : 20.00
Milli Kütüphane Önü                                                : 20.05
Armada Önü                                                            : 20.10
Cepa/Kentpark arası                                               : 20.15
Acity Önü                                                                 : 20.25
Carrefour/Batıkent                                                   : 20.30
Giyim Dünyası                                                         : 20.35
Eryaman Anayol Köprü Üstü                                   : 20.40
Göksu Göleti Önü                                                     : 20.45

 

NELER DAHİL
-Özel araçla ulaşım,
-Araç içi kek, sıcak-soğuk içecek ikramları
-3 Kahvaltı
-2 Akşam Yemeği
-2 Gece 3 Yıldızlı Otelde konaklama
-Tüm çevre gezileri
-Kafka Turizm ve Seyahat Acentesi Refakati
-Rehberlik Hizmetleri 

 

NELER HARİÇ
-Kişisel harcamalar
-Tüm Öğle Yemekleri 
-Akşam yemeklerinde su dışında kalan içecek ücretleri
-Alkollü içecekler
-Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

 

YANINIZA ALIN 
Uygun bir sırt çantası, yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çamaşır, çorap, ayakkabı, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinesi ve aksesuarları, kişisel ilaçlar, çöp torbası, en az 1.50 litre su.

 

ETKİNLİK NOTLARI;

  • Yerel koşullardan ve hava durumundan dolayı program akışında değişiklik yapılabilir.
  • Özel yiyecek ve içeceklerinizi getirmeyi unutmayınız.
  • Doğada ve her yerde anılarımızdan başka bir şey bırakmıyoruz.
  • Yerel halka ve onların değerlerine her zaman saygılı, arkeolojik değerlerimiz ve kültür mirasımız ile yabanıl yaşamı ve bitki örtüsünü korumaya her zaman  özen gösteriyoruz.

HATIRLATMA: Katılımcılarımızın bu etkinliğe gelirken T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müzelere ücretsiz giriş yapabilmeleri için 50.00 TL karşılığında MÜZEKART çıkarmalarını öneriyoruz. 17 yaş altı ve 65 yaş  üstü katılımcılar, Kurum çalışanları/ilgili bakanlık personeli ve Sarı Basın kartı sahipleri bu müzeleri  ücretsiz gezebilmektedirler.


Gizlilik Politikası


Günler : 3 | Gece : 2


KapanımlarHariç Tutulanlar


Açıklama

*2 Gece, 3 Gün Yarım Pansiyon*

Türk dünyasında…

Daha Fazla Bilgi


Açıklama

*2 Gece, 3 Gün Yarım Pansiyon*

Türk dünyasında ve Anadolu’da önemli günlerden sayılan, Hızır ve İlyas Peygamberlerin bir gül ağacının dibinde buluştukları inancı Hıdrellez'in, Romanlar’daki yansıması Kakava Şenlikleri, Romanlar için bir yıl boyunca sabırsızlıkla beklenen ve büyük hazırlıklar yapılarak kutlanan en önemli kutlama günlerden biri olarak kabul edilmektedir.

“ Roman kültüründe bir kutlama olan Kakava’nın kökeni Ön Asya ve Mısır’a kadar uzanmaktadır. Baharın müjdesi olarak kabul edilen Hıdrellez ve Kakava Şenlikleri her yıl Edirne’de 5-6 Mayıs tarihlerinde iki ayrı alanda kutlanır; Konser, yarışma, dans gösterileri Saraçlar Caddesi'nde, diğer etkinlikler ise Sarayiçi’nde, Kırkpınar Güreşleri'nin de düzenlendiği alanda  gerçekleşmektedir. Şenlikler her iki gün de baharı karşılamaya yönelik iki özel  ritüelle başlar. Bereketin artması, güzelliklerin paylaşılması arzusunu simgeleyen Kakava Ateşi’nin yakılması ve pilav ikramı 5 Mayıs’ta Sarayiçi’nde yapılır. Arınma ve doğanın uyanışını selamlama, dileklerin tutulması amaçlı "Bahara Giriş" ritüeli ise 6 Mayıs sabahı saat: 06.00'da Tunca Nehri  kıyısında gerçekleştirilir. Kakava Şenlikleri yanı sıra kültür gezisi kapsamında; Avrupa’da başka öreneği olmayan Longoz/Subasar Ormanlarını barındıran İğneada gezisi, Dupnisa Mağarası, Kırıklareli, Osmanlı’ya başkentlik yapmış, 3 imparatorluk görmüş Edirne ve çevresi ile Tekirdağ gezi alanlarımız içerisinde yer alacaktır.  Bahara Edirne’de merhaba demek isteyen arkadaşlarımızı bu etkinliğe bekliyoruz. Davetlisiniz.

PROGRAMIMIZ
03 Mayıs 2018 Perşembe gecesi saat: 20.00’de İzmir/Kumrular Caddesi kesişiminde buluşup hareket ediyoruz.

1.GÜN(05 MAYIS 2018 CUMA): ANKARA-BOLU-ISTANBUL-İĞNEADA-EDİRNE
Araç içinde kek, sıcak/soğuk içecek ikramlarıyla Bolu-İzmit-Istanbul-Çerkezköy, Poyralı-Demirköy üzerinden  yolumuza devam edip belirli yerlerde vereceğimiz molalar sonrası yolumuza devam ederek, ülkemizin en batısında yer alan Yıldız/Istıranca Dağları içinde bununun muhteşem orman manzarası eşliğinde sabahın erken saatlerinde İğneada’ya gidiyoruz. Bir restoranda yapacağımız güzle bir kahvaltı sonrası İğneada gezimize başlıyoruz. Ziyaret koşulları uygun olması halinde koruma altında bulunan 7 gölden ikisi olan Erikli ve Mert Gölleri gezisi için hareket ediyoruz. Göl gezileri sonrası Avrupa’da başka bir örneği olmayan Longoz/Subasar Ormanlarını geziyoruz.  Istıranca/Yıldız Dağları’ndan Karadeniz sahillerine doğru akan derelerin taşıdığı alüvyonların birikmesi ve mevsimsel olarak sular altında kalması sonucunda longoz ormanları oluşmuştur. Bu taşkınlar sayesinde Longoz/Subasar alanlarını oluşturarak, birbirinden farklı deniz, göl ve orman eko sistemlerini oluşturmuşlardır. Gezi ve fotoğraf çekimleri sonrası Sislioba Köyüne gidip köylülerle yapacağımız sohbet sonrası isteğe bağlı olarak başta bal olmak üzere yöresel köy ürün alış verişi yapıyoruz. Daha sonra Karadeniz'in batı yönündeki en uç noktasında, Rezve Deresi kıyısında bulunan Beğendik Köyü'ne gidiyoruz. Köyün en önemli özelliği derenin hemen karşısında Bulgar köyü Rezova ile birbirine çok yakın olmasıdır. Köyde yapacağımız kısa süreli gezinti sonrası Limanköy’e gidip sahilde serbest öğle yemeği molası veriyoruz. Mola sonrası 22 Km uzunluğa sahip sahil boyunda kısa süreli gezinti ve fotoğraf çekimleri sonrası yola çıkıp Demirköy’e gidiyoruz. Sarpdere Köyü yakınlarında, II.Jeolojik zamanda oluşmuş ve 2720 metre uzunluğa sahip içerisinde nehir ve muhteşem sarkıt/dikitlerin bulunduğu Dupnisa/İblisima Mağarası’nı görüp gezdikten sonra yolumuza devam edip 80 Km yol aldıktan sonra Kırklareli’ne gidiyoruz. Arkeoloji Müzesi,  İstasyon Binası, İstasyon Caddesi, Hızırbey Camii ve Bedesten gezileri sonrası yolumuza devam edip 1 saat süreli yolculuk sonrası Edirne’ye otelimize gidiyoruz. Odalarımızda bir süre dinlendikten sonra akşam yemeğimizi bir restoranda afiyetle yiyoruz. Geceyi Edirne’de geçiriyoruz.

2.GÜN(06 MAYIS 2018 CUMARTESİ): EDİRNE-PAZARKULE-KARAAĞAÇ-SARAYİÇİ
Erken kalkıp güne güzel bir kahvaltı ile başlıyoruz. Kahvaltı sonrası Osmanlı'ya başkentlik yapmış, şairlerin dizelerine ve kitaplara konu olmuş, buram buram tarih kokan Edirne gezisi kapsamında; Edirne'nin en yüksek tepesi olan Buçuktepe'ye çıkıyoruz. Balkan Savaşları Müzesi, Şükrü Paşa Anıtı ve Kıyıktabya gezileri sonrası Arkeoloji Müzesini geziyoruz. Müze gezisi sonrası Osmanlı Dönemi mimarisinin başyapıtı kabul edilen, Mimar Sinan'ın " Ustalık Eserim " dediği Selimiye Camii ziyareti ile başlayıp; Selimiye Çarşısı/Arastası, Kent Tarihi Müzesi, Üç Şerefeli Cami, Eski Camii, Bedesten ve Ali Paşa Çarşısı'nı görüp gezdikten sonra isteğe bağlı olarak yöresel lezzetlerle öğle yemeğimizi afiyetle yiyoruz. Yemek sonrası hareket edip Pazarkule Sınır Kapısına gidiyoruz. Yunanistan ile iki sınır kapısından bir olan Pazarkule’yi gördükten sonra Karaağaç’a gidiyoruz. Tren İstasyonu, Lozan Anıtı, Karaağaç evleri/sokakları gezisi sonrası hareket edip Sarayiçi, Adalet Sarayı Kulesi, Balkan  Şehitleri Anıtı, Fatih Köprüsü,  Kanuni Köprüsü ve Yeni Saray kalıntılarını gördükten sonra Kırkpınar Meydanı Sarayiçi’nde Edirne Kakava Şenlikleri kapsamında yakılan Hıdırellez/Kakava Ateşi'nin başında yerimizi alıyoruz. Ateşten atlayanları, oynayanları bu güzel günü fotoğraflayarak kendimiz ve dostlarımızla paylaşmak üzere ölümsüzleştiriyoruz. Kakava Şenliklerinin bugünkü bölümünü tamamlayarak otelimize gidip odalarımıza yerleşiyoruz.  Odalarımızda bir süre dinlendikten sonra akşam yemeğimizi yöresel lezzetlerle bir restoranda afiyetle yiyoruz. Yemek sonrası otelimize gidiyoruz. Geceyi Edirne’de geçiriyoruz.

3.GÜN(07 MAYIS 2018 PAZAR): EDİRNE-LÜLEBURGAZ-TEKİRDAĞ-ANKARA
Erken kalkarak güne başlayıp Kakava Şenlikleri'nin ikinci gün etkinliklerini izlemek üzere Tunca Nehri kenarına gidiyoruz. Sabahın ilk saatlerinde  kendimizi nehir kenarında yapılan müzik ve danstan oluşan şenliklerin içinde buluyoruz. Akşamdan güllerin dibine 3 vakte kadar gerçekleşmesi için gömdüğümüz dilekleri burada Tunca Nehri'yle buluşturuyoruz.  Bu güzel ve keyifli anları yeterince fotoğraf karelerine yerleştirdikten sonra otelimize gidip güzel bir kahvaltı yapıyoruz. Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak Serbest alış veriş molası veriyoruz. Mola sonrası Bulgar Kilisesi gezisi ve Büyük Edirne Sinagog’unu görüp gezdikten sonra Edirne’den ayrılarak Lüleburgaz-Muratlı üzerinden yolumuza devam edip Tekirdağ’a gidiyoruz. Macar kahramanı Rakaçi Müzeevi’nin gezilmesi sonrası isteğe bağlı olarak Tekirdağ köftesi ana menüsü ile öğle  yemeğimizi afiyetle yedikten sonra saat: 15.30’da yola çıkıyoruz. İstanbul-İzmit-Bolu üzerinden yolumuza devam edip belirli yerlerde vereceğimiz molalar sonrası  gece yarısı Ankara'ya geliyoruz. Bir başka Kafka Tur etkinliğinde buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

 

HAREKET NOKTAMIZ
04 Mayıs 2017 Perşembe
, İzmir/Kumrular Caddesi Kesişimi, Saat: 20.00


ÜCRET:  645.00 TL peşin, 685.00 TL 3 taksitle, çift kişilik odada kişi başı fiyatıdır.

 

SİZİ NEREDEN ALALIM
İzmir/Kumrular Caddesi Kesişimi, Saat                   : 20.00
Milli Kütüphane Önü                                                : 20.05
Armada Önü                                                            : 20.10
Cepa/Kentpark arası                                               : 20.15
Acity Önü                                                                 : 20.25
Carrefour/Batıkent                                                   : 20.30
Giyim Dünyası                                                         : 20.35
Eryaman Anayol Köprü Üstü                                   : 20.40
Göksu Göleti Önü                                                     : 20.45

 

NELER DAHİL
-Özel araçla ulaşım,
-Araç içi kek, sıcak-soğuk içecek ikramları
-3 Kahvaltı
-2 Akşam Yemeği
-2 Gece 3 Yıldızlı Otelde konaklama
-Tüm çevre gezileri
-Kafka Turizm ve Seyahat Acentesi Refakati
-Rehberlik Hizmetleri 

 

NELER HARİÇ
-Kişisel harcamalar
-Tüm Öğle Yemekleri 
-Akşam yemeklerinde su dışında kalan içecek ücretleri
-Alkollü içecekler
-Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

 

YANINIZA ALIN 
Uygun bir sırt çantası, yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çamaşır, çorap, ayakkabı, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinesi ve aksesuarları, kişisel ilaçlar, çöp torbası, en az 1.50 litre su.

 

ETKİNLİK NOTLARI;

  • Yerel koşullardan ve hava durumundan dolayı program akışında değişiklik yapılabilir.
  • Özel yiyecek ve içeceklerinizi getirmeyi unutmayınız.
  • Doğada ve her yerde anılarımızdan başka bir şey bırakmıyoruz.
  • Yerel halka ve onların değerlerine her zaman saygılı, arkeolojik değerlerimiz ve kültür mirasımız ile yabanıl yaşamı ve bitki örtüsünü korumaya her zaman  özen gösteriyoruz.

HATIRLATMA: Katılımcılarımızın bu etkinliğe gelirken T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müzelere ücretsiz giriş yapabilmeleri için 50.00 TL karşılığında MÜZEKART çıkarmalarını öneriyoruz. 17 yaş altı ve 65 yaş  üstü katılımcılar, Kurum çalışanları/ilgili bakanlık personeli ve Sarı Basın kartı sahipleri bu müzeleri  ücretsiz gezebilmektedirler.


Gizlilik Politikası


Günler : 3 | Gece : 2


KapanımlarHariç Tutulanlar


Tarih Seç
Kişi Sayısı Fiyat
Yetişkin 0 0

Toplam 0
Ön Ödeme 0

Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya güncellenemez

Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya güncellenemez

loading

Seçtiğiniz için teşekkür ederiz KAFKATUR

Yüklerken lütfen bekleyin

Mobil uygulamamızı yükleyin!

Uygulamamızda tüm rezervasyon ihtiyaçlarınız mevcut: Güvenli ödeme kanalları, zarif kullanıcı dostu tasarımı, 4 adımlı kolay rezervasyon süreci ve daha fazlası...
ios
android