Günübirlik Gürleyik Yürüyüş Turu

  • Günübirlik Gürleyik Yürüyüş Turu: Gürleyik Yürüyüş Turu. Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı Günübirlik Gürleyik Yürüyüş Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz
  • Günübirlik Gürleyik Yürüyüş Turu: Gürleyik Yürüyüş Turu. Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı Günübirlik Gürleyik Yürüyüş Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz
  • Günübirlik Gürleyik Yürüyüş Turu: Gürleyik Yürüyüş Turu. Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı Günübirlik Gürleyik Yürüyüş Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz
  • Halil Ağa Konağı
  • Emrem Sultan Köyü
  • Davutoğlan Kuş Cenneti
  • Taptuk Emre Türbesi
  • Subaşı Şelalesi'nde Yüzme Molası
  • Gürleyik Subaşı Şelalesi
Gürleyik Yürüyüş Turu. Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı Günübirlik Gürleyik Yürüyüş Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz

Ayaş, Davutoğlan Kuş Cenneti, Gürleyik Köyü, Halil Ağa Konağı, Subaşı Şelalesi, Taptuk Emre Türbesi

KafkaTur Kalkış Noktaları

07:00 KafkaTur Kızılay Ofis Önü
07:05 Milli Kütüphane Gökkuşağı
07:10 Armada Alışveriş Merkezi
07:15 Cepa Kentpark Avm Arası
07:25 A City Premium Avm Önü
07:30 Batıkent Jandarma Karşısı
07:35 Açık Cezaevi İnfaz Kurumu
07:35 Giyim Dünyası Outlet Önü
07:45 Optimum Alışveriş Merkezi

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından, Ankara Çıkışlı Günübirlik Gürleyik Yürüyüş Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Ayaş istikameti ile yapacağımız Eğlenceli ve Keyifli yolculuğumuzda, güzergahımız üzerinde vereceğimiz (Ekstra) Kahvaltısı Molamızda Gezi ve Kumanya için eksik olan malzemelerinizi aldıktan sonra, Davutoğlan Kuş Cenneti’nde vereceğimiz kısa fotoğraf Molası sonrası yolumuza devam edip Mihalıçık yoluna dönerek toplamda 185 Km ve 3,5 saat süreli yolculuk ile Gürleyik Köyüne ulaşıyoruz. Kısa süreli üst değiştirme molası sonrası yürüyüşümüze başlayıp Halil Ağa Konağı’nı dışırıdan görerek vadinin sağ yüzünden ev yerleşimleri ve meyve bahçeleri kenarından, yer yer su kanalı üstünden yürümeye devam ediyoruz. 3-4 Km su kanalından yürüyüş yaptıktan sonra Subaşı’na varıp dileyen katılımcılarımızı burada su ve Subaşı jakuzi ile baş başa bırakıp dileyen katılımcılarımızla dere boyu yürümeye devam ediyoruz. Vadi tabanından yer yer meyve söğüt ağaçlarının oluşturduğu cılız gölge alanlardan yürüyerek uygun bir yerde vereceğimiz (Katılımcıya Ait Kumanya) Öğle Yemeği Molası sonrasında vadi tabanından farklı bir rota izleyerek arkadaşlarımızı bıraktığımız Şubaş’na geliyoruz ve yorulan bedenleri dinlendirmek ve serinlemek için suya giriyoruz. Su ve yüzme seansı bitiminde Karpuz (Mevsimsel Olarak Değişebilir) İkramı sonrası saat: 17.00’de hareket ederek Köy meydanı’nda geliyoruz. Alış veriş ve üst değiştirme molamızın devamında saat. 18.00’de Ankara için hareket ediyoruz Yolumuz üzerinde Emrem Sultan Köyü’deki Taptuk Emre Türbesini ziyaret ettikten sonra sonrasında dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yorucu ama Zevkli bir günün sonunda Ayaş istikameti ile 13 Ekim 1923'te başkentimiz olmuş Ankara'ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki KafkaTur organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Kahvaltı: Ayaş - Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman (Dahil Değildir)
Öğle Yemeği: Yürüyüş Esnasında - Katılımcıya Ait Kumanya (Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: Ayaş - Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman (Dahil Değildir)
Konaklama: Yapılmayacaktır (Dahil Değildir)

Ankara Çıkışlı Günübirlik Gürleyik Yürüyüş Turu Sirküsü, Yayınlandığı 01.07.2021 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.

DAHİL OLANLAR:
- Ata Kafka Tur Güvencesi
- Otellerde 0 Gece Konaklama
- 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
- Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
- Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
- Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
- Otellerde Alınacak 0 Kahvaltı ve 0 Akşam Yemeği
- Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri

HARİÇ OLANLAR:
- Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
- Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
- Otellerde Kullanılan Ekstra (Telefon, Mini Bar …) Hizmetler
- Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
- İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği

EKSTRA HİZMETLER:
• Ekstra (Ekstra:00.TL)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Tur Şartnamesi

Turumuzun Süresi 0 Gece 1 Takvim Günüdür. 0 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında 1 Çocuk için Uygulanır. Günübirlik Turlarımızda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. 0–6 Yaş Çocukların Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur.

Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir. Turlarımız Otel, Otobüs, Uçak Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri vb. Haklar İade Edilemez.

3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / veya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. Oturma Düzeninde Rotasyon, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Uygulanmayacaktır. Tur programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde veya Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde KafkaTur’un Sorumluluğu Yoktur.

Tüm Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Turların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Satın Alınan Tarihten Sonraki Fiyat Değişikliklerinde Misafir Aradaki Farkı Talep Edemez.

Uçaklı Turlarda KafkaTur, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Havalimanı Değişikliklerin de KafkaTur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır.

Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda KafkaTur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur.

Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tüm Odalamalar, Otel Yetkilileri Tarafından Yapılmakta Olup, Konuyla İlgili KafkaTur’un Herhangi Bir Yaptırımı Yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turları’nda Konaklamalar Şehir Otelleri Standartlarına Sahiptir. Otellerde Yöresel Yemek Olma Zorunluluğu Yoktur, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Set Menü Olarak Hizmet Verilebilmektedir.

Turlar Esnasında Program Yoğunluğundan Dolayı Bankamatik, Döviz Bürosu Vs. Bulmak Her Zaman Mümkün Olmadığından, Misafirlerimizin Bu Duruma Karşı Hazırlıklı Olmasında Fayda Vardır.

Öğle Yemeklerinde Yöreye Özgü Ekonomik Menüler Oluşturulmuştur. Öğle ve Akşam Yemeklerinde Bölge Yoğunluğuna Bağlı Olarak Gruplara Ayrılan Masalar Kullanılır.

Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 16 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 1 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı ile İptal Hakkı KafkaTur’da Saklıdır.

Turun İptali Durumunda KafkaTurr, İptalini 1 (Bir) Gün Önce Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç 1 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Seyahat Süresince Kullandığımız Araçlar ve Otellerden Ayrılırken Eşyalarınızı Eksiksiz Olarak Yanınıza Aldığınızdan Emin Olun, Kaybolan Eşyalarınızdan KafkaTur Sorumlu Değildir.

İptal İade Güvence Paketi

Tura Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 21 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Tur Tarihine 21 Günden Az Kalması Durumunda %30, 14 Gün ve Daha Az Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. Katılımcı İptal Talebi ile Birlikte Sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden Alınan Raporu (Başhekim İmzalı) Sunmak Zorundadır.

Not: Uçaklı Programlar da Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

Zorunlu Seyahat Sigortası

Zorunlu Seyahat Sigortası; Acentemiz Tarafından Tüm Misafirlerimize Ücretsiz Olarak Yapılan Sigorta Kapsamı Detayları; Acentenin İflası veya Herhangi Bir Nedenle Paket Tur Hizmetinin Verilememesini Kapsar. Sağlık sigortası Değildir, Tedavi Masraflarını Karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa, Safir/Maraton, Man Fortuna

Midibüsler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) Isuzu Turkuaz , Otokar Mega

Minibüsler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm Misafirler, Yukarıda Belirtilen Maddeleri Kabul Ederek Turun Satışını Gerçekleştirmiş Sayılır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#GRL-GB-O
LOKASYON:
Ankara (Ankara, Ayaş çıkışlı)
YEMEK:
Araç İçi Soğuk İkramlar
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
07:00 KafkaTur Kızılay Ofis Önü 07:05 Milli Kütüphane Gökkuşağı 07:10 Armada Alışveriş Merkezi 07:15 Cepa Kentpark Avm Arası 07:25 A City Premium Avm Önü 07:30 Batıkent Jandarma Karşısı 07:35 Açık Cezaevi İnfaz Kurumu 07:35 Giyim Dünyası Outlet Önü 07:45 Optimum Alışveriş Merkezi
BİTİŞ:
Optimun Avm Önü, Giyim Dünyası Avm, Ceza İnkaz Kurumu, Batıkent Jandarma, A City Premium Avm, Cepa Alışveriş Merk, Armada Alışveriş M, Milli Kütüphane Önü, KafkaTur Ofis Önü
İPTAL POLİTİKASI:
Konaklamalı Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 21 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Tur Tarihine 21 Günden Az Kalması Durumunda %30 Kesinti, 15 Gün ve Daha Az Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. Katılımcı Sağlık Nedeni ile İptal Talep Ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden Alınan Raporu (Başhekim İmzalı) Sunmak Zorundadır. Günübirlik Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 2 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Not: Uçaklı Programlar da Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

  %15 İndirim

135

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Günübirlik Gürleyik Yürüyüş Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
0.312.4258525
Atatürk Bulvarı, Özkan İşhanı,
    No:94/3 Kat:2
9540
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.