Kısıtlı Süreli Teklif: Süre sonuna kadar rezervasyon yapın, fırsatı kaçırmayın!
KESİN ÇIKIŞ
 • Günübirlik Kazankaya-İncesu Kanyonu Doğa Yürüyüşü ve Su Geçişi Gezisi: Kazankaya-İncesu Kanyonu Doğa Yürüyüşü Turu. KafkaTur adı altında düzenlenen Ankara Çıkışlı Günübirlik Kazankaya-İncesu Kanyonu Doğa Yürüyüşü Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz
 • Günübirlik Kazankaya-İncesu Kanyonu Doğa Yürüyüşü ve Su Geçişi Gezisi: Kazankaya-İncesu Kanyonu Doğa Yürüyüşü Turu. KafkaTur adı altında düzenlenen Ankara Çıkışlı Günübirlik Kazankaya-İncesu Kanyonu Doğa Yürüyüşü Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz
 • Günübirlik Kazankaya-İncesu Kanyonu Doğa Yürüyüşü ve Su Geçişi Gezisi: Kazankaya-İncesu Kanyonu Doğa Yürüyüşü Turu. KafkaTur adı altında düzenlenen Ankara Çıkışlı Günübirlik Kazankaya-İncesu Kanyonu Doğa Yürüyüşü Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz
 • Günübirlik Kazankaya-İncesu Kanyonu Doğa Yürüyüşü ve Su Geçişi Gezisi: Kazankaya-İncesu Kanyonu Doğa Yürüyüşü Turu. KafkaTur adı altında düzenlenen Ankara Çıkışlı Günübirlik Kazankaya-İncesu Kanyonu Doğa Yürüyüşü Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz
 • Sungurlu, Alaca
 • İncesu Köyü
 • Kazankaya Köyü
 • Kibele Rölyefi
 • Kazankaya Kanyonu
 • Çekerek Irmağı
Kazankaya-İncesu Kanyonu Doğa Yürüyüşü Turu. KafkaTur adı altında düzenlenen Ankara Çıkışlı Günübirlik Kazankaya-İncesu Kanyonu Doğa Yürüyüşü Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz

Alaca, Kazankaya Köyü, Çekerek Irmağı, Kazankaya Kanyonu, Kibele Rölyefi, İncesu Köyü, Ankara

SİZİ NEREDEN ALALIM
Kafka Tur Ofisi önü : 07:00
Milli Kütüphane : 07:05
Armada: önü : 07:10
Cepa/Kentpark : 07:15
Emniyet Sarayı karşısı : 07:20
1011/Ana Tamir Kavşağı : 07:25
Aydınlıkevler/Telekom Önü : 07.30


ÖNEMLİ HATIRLATMA:

Bu hafta sonu sizleri yaz sıcaklarına karşı sizleri biraz serinletebilmek amacıyla Yozgat İline bağlı Aydıncık İlçesi Kazankaya Köyü başlangıçlı olarak Kazankaya-İncesu Kanyonu’de kanyon ve su geçişi yapmak istiyoruz.

Yozgat İlinin Aydıncık İlçesine bağlı Kazankaya Köyünden muhteşem bir Kanyon ve Çekerek Irmağı vardır. Bu nehir Sivas Dağlarından doğarak Kazankaya Köyünden derin bir kanyona girer ve Çorum’un İncesu Köyü’nde Kanyon oluşumu biterek normal akışına geçer. İşte bu muhteşem kanyonda Kazankaya Köyü’nden başlayarak yaklaşık 10 Km lik parkurda kanyon, su geçişi yaparak belirli yerlerde temmuzun sıcağından serin sulara girip yüzme molaları vererek kurtulacağız. Sezonda 2-3 kez yaptığımız bu gezi doğa yürüyüşü, su geçişi ve yüzme ögeleri içermektedir. Zaman zaman ipli geçişler yapacağımız etkinliğimizde adrenalin ögesinin doruk noktasına çıkacağı macera yüklü bir gezi olma niteliğindedir. Doğayı macerayı, yürümeyi, suyu ve yüzmeyi seviyorsanız şehirden kaçış için güzel bir öneri olduğunu söyleyebiliriz. Davetlisiniz.


PROGRAMIMIZ

17 Temmuz 2022 Pazar günü saat: 07.00’de KafkaTur Acentası önünde buluşuyoruz. 


17 TEMMUZ 2022 PAZAR): ANKARA-SUNGURLU-KAZANKAYA-İNCESU-ANKARA

Sabah saat: 07.00 Atatürk Bulvarı KafkaTur ofisi önünde buluşarak başlayacağımız etkinliğimizde ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra hareket edip Elmadağ-Kırıkkale-Delice üzerinden yolumuza devam edip Sungurlu’da mola veriyoruz. Mola sonrası Hitit Topraklarına girip Alaca üzerinden yolumuza devam ederek Aydıncık yakınlarında sola dönerek toplamda 260 Km yol kat ederek Kazankaya gidiyoruz. Çekerek Irmağının aktığı Kazankaya Kanyonu’nda yürüyüş başlangıcına giderek kısa süreli hazırlık ve giyinme sonrası etkinliğimize başlıyoruz. Bir süre kanyonun sol yamacındaki inişli çıkışlı patikadan yürüyerek suyla ilk kez karşılaşıp isteğe bağlı suya girme molası veriyoruz. Bir süre Kanyonun sağ yüzünden yürüyerek bir dere geçişi sonrası önceden hazırlanan kumanyalarla öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeğimizi afiyetle yedikten sonra su geçişleri ve yüzme molaları ile devam edecek etkinliğimizde Kanyonu’nun nispeten düzleştiği ve genişlediği alana gelip Frigya uygarlığından kaldığı sanılan tahrip edilmiş Kibele Rölyefi’ni görüp fotoğraf çektikten sonra düz korkuluklu yürüme yoluna gidip İncesu Köyü’ne gidip etkinliğimizi sonlandırıyoruz. Ayak temizliği ve üst değişimi sonrası aynı yol üzerinden yolumuza devam edip Kazankaya Köyü’nde isteğe bağlı olarak pide ve ayran menüsü ile akşam yemeğimizi yedikten sonra saat: 18.30’da Ankara’ya hareket ediyoruz. Aynı yol üzerinden yolumuza devam edip yolda vereceğimiz mola sonrası hareket edip saat: 22.45’te Ankara’ya geliyoruz. Bir başka Kafka Tur etkinliğinde buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

 Ankara Çıkışlı Günübirlik Kazankaya İncesu Kanyonu Doğa Yürüyüşü Turu Sirküsü, Yayınlandığı 29.06.2022 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.

DAHİL OLANLAR:
- Ata Kafka Tur Güvencesi
- Otellerde 0 Gece Konaklama
- 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
- Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
- Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
- Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
- Otellerde Alınacak 0 Kahvaltı ve 0 Akşam Yemeği
- Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri

HARİÇ OLANLAR:
- Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
- Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
- Otellerde Kullanılan Ekstra (Telefon, Mini Bar …) Hizmetler
- Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
- İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği

EKSTRA HİZMETLER:
• Ekstra (Ekstra:00.TL)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Tur Şartnamesi

Turumuzun Süresi 0 Gece 1 Takvim Günüdür. 0 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında 1 Çocuk için Uygulanır. Günübirlik Turlarımızda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. 0–6 Yaş Çocukların Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur.

Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir. Turlarımız Otel, Otobüs, Uçak Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri vb. Haklar İade Edilemez.

3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / veya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. Oturma Düzeninde Rotasyon, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Uygulanmayacaktır. Tur programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde veya Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde KafkaTur’un Sorumluluğu Yoktur.

Tüm Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Turların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Satın Alınan Tarihten Sonraki Fiyat Değişikliklerinde Misafir Aradaki Farkı Talep Edemez.

Uçaklı Turlarda KafkaTur, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Havalimanı Değişikliklerin de KafkaTur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır.

Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda KafkaTur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur.

Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tüm Odalamalar, Otel Yetkilileri Tarafından Yapılmakta Olup, Konuyla İlgili KafkaTur’un Herhangi Bir Yaptırımı Yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turları’nda Konaklamalar Şehir Otelleri Standartlarına Sahiptir. Otellerde Yöresel Yemek Olma Zorunluluğu Yoktur, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Set Menü Olarak Hizmet Verilebilmektedir.

Turlar Esnasında Program Yoğunluğundan Dolayı Bankamatik, Döviz Bürosu Vs. Bulmak Her Zaman Mümkün Olmadığından, Misafirlerimizin Bu Duruma Karşı Hazırlıklı Olmasında Fayda Vardır.

Öğle Yemeklerinde Yöreye Özgü Ekonomik Menüler Oluşturulmuştur. Öğle ve Akşam Yemeklerinde Bölge Yoğunluğuna Bağlı Olarak Gruplara Ayrılan Masalar Kullanılır.

Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 16 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 1 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı ile İptal Hakkı KafkaTur’da Saklıdır.

Turun İptali Durumunda KafkaTurr, İptalini 1 (Bir) Gün Önce Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç 1 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Seyahat Süresince Kullandığımız Araçlar ve Otellerden Ayrılırken Eşyalarınızı Eksiksiz Olarak Yanınıza Aldığınızdan Emin Olun, Kaybolan Eşyalarınızdan KafkaTur Sorumlu Değildir.

İptal İade Güvence Paketi

Tura Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 21 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Tur Tarihine 21 Günden Az Kalması Durumunda %30, 14 Gün ve Daha Az Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. Katılımcı İptal Talebi ile Birlikte Sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden Alınan Raporu (Başhekim İmzalı) Sunmak Zorundadır.

Not: Uçaklı Programlar da Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

Zorunlu Seyahat Sigortası

Zorunlu Seyahat Sigortası; Acentemiz Tarafından Tüm Misafirlerimize Ücretsiz Olarak Yapılan Sigorta Kapsamı Detayları; Acentenin İflası veya Herhangi Bir Nedenle Paket Tur Hizmetinin Verilememesini Kapsar. Sağlık sigortası Değildir, Tedavi Masraflarını Karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa, Safir/Maraton, Man Fortuna

Midibüsler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) Isuzu Turkuaz , Otokar Mega

Minibüsler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm Misafirler, Yukarıda Belirtilen Maddeleri Kabul Ederek Turun Satışını Gerçekleştirmiş Sayılır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#KZN-GB-O
LOKASYON:
Yozgat (Ankara, Pursaklar çıkışlı)
YEMEK:
Araç İçi Soğuk İkramlar
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
SİZİ NEREDEN ALALIM Kafka Tur Ofisi önü : 07:00 Milli Kütüphane : 07:05 Armada: önü : 07:10 Cepa/Kentpark : 07:15 Emniyet Sarayı karşısı : 07:20 1011/Ana Tamir Kavşağı : 07:25 Aydınlıkevler/Telekom Önü : 07.30
İPTAL POLİTİKASI:
Konaklamalı Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 21 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Tur Tarihine 21 Günden Az Kalması Durumunda %30 Kesinti, 15 Gün ve Daha Az Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. Katılımcı Sağlık Nedeni ile İptal Talep Ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden Alınan Raporu (Başhekim İmzalı) Sunmak Zorundadır. Günübirlik Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 2 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Not: Uçaklı Programlar da Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

  %15 İndirim

200TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Günübirlik Kazankaya-İncesu Kanyonu... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
0555 894 15 94
Atatürk Bulvarı, Özkan İşhanı,
    No:94/4 Kat:2
9540
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.