EN İYİ FİYAT
 • Adana Lezzet Festivali Turu: Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı Adana Lezzet Festivali Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Adana Lezzet Festivali Turu: Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı Adana Lezzet Festivali Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Adana Lezzet Festivali Turu: Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı Adana Lezzet Festivali Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Adana Lezzet Festivali Turu: Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı Adana Lezzet Festivali Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Adana Lezzet Festivali Turu: Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı Adana Lezzet Festivali Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Adana Lezzet Festivali Turu: Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı Adana Lezzet Festivali Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Adana Lezzet Festivali Turu: Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı Adana Lezzet Festivali Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Adana Taş Köprü
 • Adana Lezzet Festivali
 • Büyük Saat, Ulu Camii
 • Nusrat Mayın Gemisi, Tarsus Şelalesi
 • Sabancı Camii, Seyhan Nehri
 • Hz. Danyal Makamı, Bilal Habeşi Mescidi
Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı Adana Lezzet Festivali Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.

Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Adana Lezzet Festivali Turu

Bu Turumuza %25 Kaparo ile Kayıt Yaptırıp,
Kalan Ücreti, Tur Kalkış Günü Araçta Peşin Ödeyebilirsiniz.

Bu Gezimiz, Gel-Gez Turları Kapsamındadır.
Kendi İmkanlarınız ile Buluşma Yerine Gelip, Gezimize Katılabilirsiniz.

Bu Turumuzda Erken Rezervasyon Fırsatları Uygulanır. Kaçırmayın!

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Adana Taş Köprü, Büyük Saat, Ulu Camii, Seyhan Nehri, Sabancı Camii

Aksaray, Pozantı, Adana Taş Köprü, Büyük Saat, Ulu Camii, Seyhan Nehri, Sabancı Camii, Festival Alanı

KafkaTur Kalkış Noktaları

01:15 KafkaTur Kızılay Ofis Önü
01:30 Ulus Melike Hatun Camii
01:35 Anka Mall Emniyet Tarafı
01:40 Aşti Önü Berat Büfe Durak
01:45 Armada Alışveriş Merkezi
01:50 Cepa - Kent Park Avm Arası
01:55 Peugeot Göral Otomotiv Önü
02:00 Dikmen Kavşağı Köprüsü
02:15 Gölbaşı Pak Otel Yanı Shell

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından düzenlemiş olduğumuz Ankara Çıkışlı Adana Lezzet Festivali Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Aksaray güzergâhı ile yapacağımız yolculuğumuz esnasında vereceğimiz (Ekstra) Kahvaltı Molası sonrasında, Adana'ya ulaşıyoruz. 385'te Roma İmparatoru Hadrianus tarafından yaptırılmış Taş Köprü, 1881 yılında Vali Ziya Paşa tarafından yapımına başlanmış, Büyük Saat Kulesi, 1513 yıllarında Ramazan oğlu Halil Bey tarafından inşasına başlanan Ulu Camii, Uzunluğu 560 km olan Seyhan Nehri'ni ve yanına kurulu, 28.500 kişiye ibadet imkânı sağlaması nedeniyle Balkanların ve Orta Doğu'nun en büyük camilerinden biri kabul edilen Adana Sabancı Camii ziyaretimizin bitiminde, 5. Uluslararası Adana Lezzet Festivali Alanı'na varacağız. Güneyin enfes tadlarına ev sahipliği yapan Adana’nın “en” yerel ve “en” geleneksel mutfak kültürünün Dünya'ya tanıtıldığı festivalde, Gastro Showlara katılabilir, Yemek Atölyeleri'ni ziyaret edebilir, Ünlü Gurmelerle Söyleşilerde Püf Noktaları öğrenebilirsiniz. Saat 22:00'de bitecek olan Festival Alanından Akşam Yemeğimizi yemiş bir şekilde ayrılarak Adana’daki Otelimize ulaşıyoruz. Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Ulukışla - Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman
Öğle Yemeği: Adana - Festival Alanı / Serbest Zaman
Akşam Yemeği: Adana - Festival Alanı / Serbest Zaman
Konaklama: Adana - Şirin Park Otel vb.Konaklama: Adana Otelleri

2.

Gün
Adana Lezzet Festivali, Tarsus Şelalesi, Pozantı, Aksaray, Ankara 2 gün programını görmek için tıklayınız

Adana Lezzet Festivali, Nusrat Mayın Gemisi, Tarsus Şelalesi, Hz. Danyal Makamı, Bilal Habeşi Mescidi, Aksaray, Ankara

Ankara Çıkışlı Adana Lezzet Festivali Turu'muzun 2. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, 09:45'te Otelimizden ayrılarak Festival Alanına geçiyoruz. Festival Alanı'nda vereceğimiz Serbest zamanda Lezzet Şölenine devam ediyoruz. Öğleden Sonra Rehberimizin belirlediği saatte Adana'dan ayrılarak Tarsus'a geçeceğiz. Tarsus'a ulaştığımızda, 2. Babil Kralı Nebukadnesar zamanında yaşamış, Yahudileri Babil esaretinden ilmi ve kehanetleriyle kurtarmış Hz. Danyal Makamı, 1579 yılında Ramazanoğulları'ndan Piri Paşanın oğlu İbrahim Bey tarafından yaptırılmış Ulu Cami ve Kırk Kaşık Bedesteni'ni, İslamiyetin İlk Müezzini Olan Bilali Habeşi'nin Mescidi'ni görüyoruz. Sonrasında, Bolkar Dağları eteklerinden doğan Berdan Irmağı üzerindeki Tarsus Şelalesi ve Çanakkale Geçilmez cümlesinin Noktası kabul edilen Nusret Mayın Gemisini ziyaret ettikten sonra Tarsus'tan ayrılacağız. Pozantı Aksaray istikameti ile 13 Ekim 1923'te başkentimiz olmuş Ankara'ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki KafkaTur organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır.
Öğle Yemeği: Adana - Festival Alanı / Serbest Zaman
Akşam Yemeği: Ulukışla - Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman
Konaklama: Yapılmayacaktır

Ankara Çıkışlı Adana Lezzet Festivali Turu Sirküsü, Yayınlandığı 01.07.2021 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.Konaklama: Dikkat! Bu Gece Konaklama Yapılmayacaktır.
DAHİL OLANLAR:
- Ata Kafka Tur Güvencesi
- Otellerde 1 Gece Konaklama
- 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
- Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
- Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
- Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
- Otellerde Alınacak 1 Kahvaltı ve 0 Akşam Yemeği
- Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri

HARİÇ OLANLAR:
- Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
- Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
- Otellerde Kullanılan Ekstra (Telefon, Mini Bar …) Hizmetler
- Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
- İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri, Tüm Akşam Yemekleri

EKSTRA HİZMETLER:
• Ekstra (Ekstra:00.TL)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Tur Şartnamesi

Turumuzun Süresi 1 Gece 2 Takvim Günüdür. 1 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında 1 Çocuk için Uygulanır. Günübirlik Turlarımızda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. 0–6 Yaş Çocukların Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur.

Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir. Turlarımız Otel, Otobüs, Uçak Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri vb. Haklar İade Edilemez.

3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / veya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. Oturma Düzeninde Rotasyon, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Uygulanmayacaktır. Tur programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde veya Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Turcular’ın Sorumluluğu Yoktur.

Tüm Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Turların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Satın Alınan Tarihten Sonraki Fiyat Değişikliklerinde Misafir Aradaki Farkı Talep Edemez.

Uçaklı Turlarda Turcular, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Havalimanı Değişikliklerin de Turcular, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır.

Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Turcular’ın Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur.

Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tüm Odalamalar, Otel Yetkilileri Tarafından Yapılmakta Olup, Konuyla İlgili Turcular’ın Herhangi Bir Yaptırımı Yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turları’nda Konaklamalar Şehir Otelleri Standartlarına Sahiptir. Otellerde Yöresel Yemek Olma Zorunluluğu Yoktur, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Set Menü Olarak Hizmet Verilebilmektedir.

Turlar Esnasında Program Yoğunluğundan Dolayı Bankamatik, Döviz Bürosu Vs. Bulmak Her Zaman Mümkün Olmadığından, Misafirlerimizin Bu Duruma Karşı Hazırlıklı Olmasında Fayda Vardır.

Öğle Yemeklerinde Yöreye Özgü Ekonomik Menüler Oluşturulmuştur. Öğle ve Akşam Yemeklerinde Bölge Yoğunluğuna Bağlı Olarak Gruplara Ayrılan Masalar Kullanılır.

Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 16 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 1 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı ile İptal Hakkı Turcular’da Saklıdır.

Turun İptali Durumunda Turcular, İptalini 1 (Bir) Gün Önce Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç 1 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Seyahat Süresince Kullandığımız Araçlar ve Otellerden Ayrılırken Eşyalarınızı Eksiksiz Olarak Yanınıza Aldığınızdan Emin Olun, Kaybolan Eşyalarınızdan Turcular Sorumlu Değildir.

İptal İade Güvence Paketi

Tura Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 21 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Tur Tarihine 21 Günden Az Kalması Durumunda %30, 14 Gün ve Daha Az Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. Katılımcı İptal Talebi ile Birlikte Sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden Alınan Raporu (Başhekim İmzalı) Sunmak Zorundadır.

Not: Uçaklı Programlar da Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

Zorunlu Seyahat Sigortası

Zorunlu Seyahat Sigortası; Acentemiz Tarafından Tüm Misafirlerimize Ücretsiz Olarak Yapılan Sigorta Kapsamı Detayları; Acentenin İflası veya Herhangi Bir Nedenle Paket Tur Hizmetinin Verilememesini Kapsar. Sağlık sigortası Değildir, Tedavi Masraflarını Karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa, Safir/Maraton, Man Fortuna

Midibüsler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) Isuzu Turkuaz , Otokar Mega

Minibüsler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm Misafirler, Yukarıda Belirtilen Maddeleri Kabul Ederek Turun Satışını Gerçekleştirmiş Sayılır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#ADN-1G-O
LOKASYON:
Adana (Ankara, Gölbaşı çıkışlı)
YEMEK:
1 Kahvaltı, 0 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
01:15 KafkaTur Kızılay Ofis Önü 01:30 Ulus Melike Hatun Camii 01:35 Anka Mall Emniyet Tarafı 01:40 Aşti Önü Berat Büfe Durak 01:45 Armada Alışveriş Merkezi 01:50 Cepa - Kent Park Avm Arası 01:55 Peugeot Göral Otomotiv Önü 02:00 Dikmen Kavşağı Köprüsü 02:15 Gölbaşı Pak Otel Yanı Shell
BİTİŞ:
Gölbaşı Shell Karşısı, Dikmen Kavşağı Köprü, Göral Otomotiv Karşısı, Kent Park Avm Karşısı, Söğütözü Varan Tesisler, Aşti Karşısı Ankaray Çı, Anka Mall Avm Karşısı, M. Hatun Camii Karşısı, KafkaTur Ofisi Önü
İPTAL POLİTİKASI:
Konaklamalı Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 21 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Tur Tarihine 21 Günden Az Kalması Durumunda %30 Kesinti, 15 Gün ve Daha Az Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. Katılımcı Sağlık Nedeni ile İptal Talep Ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden Alınan Raporu (Başhekim İmzalı) Sunmak Zorundadır. Günübirlik Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 2 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Not: Uçaklı Programlar da Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

  %45 İndirim

500TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Adana Lezzet Festivali Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
0.312.4258525
Atatürk Bulvarı, Özkan İşhanı,
    No:94/3 Kat:2
9540
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.