• Akçakoca ve Düzce Şelaleleri Turu: Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Akçakoca ve Düzce Şelaleleri Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Akçakoca ve Düzce Şelaleleri Turu: Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Akçakoca ve Düzce Şelaleleri Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Akçakoca ve Düzce Şelaleleri Turu: Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Akçakoca ve Düzce Şelaleleri Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Akçakoca ve Düzce Şelaleleri Turu: Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Akçakoca ve Düzce Şelaleleri Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Akçakoca ve Düzce Şelaleleri Turu: Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Akçakoca ve Düzce Şelaleleri Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Akçakoca ve Düzce Şelaleleri Turu: Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Akçakoca ve Düzce Şelaleleri Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Güzeldere Şelalesi
 • Topuk Yaylası
 • Akçakoca Culhalı Plajı
 • Samandere Şelalesi
 • Efteni Gölü Kuş Cenneti
 • Karadeniz'de Yüzme Keyfi
Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Akçakoca ve Düzce Şelaleleri Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.

Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Akçakoca ve Düzce Şelaleleri Turu

Bu Turumuza %25 Kaparo ile Kayıt Yaptırıp,
Kalan Ücreti, Tur Kalkış Günü Araçta Peşin Ödeyebilirsiniz.

Bu Gezimiz, Gel-Gez Turları Kapsamındadır.
Kendi İmkanlarınız ile Buluşma Yerine Gelip, Gezimize Katılabilirsiniz.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Çulhalı Plajı'nda Yüzme Molası

Akçakoca, Çulhalı Plajı'nda Yüzme Molası, Düzce

KafkaTur Kalkış Noktaları

06:45 KafkaTur Kızılay Ofis Önü
07:00 Aşti Karşısı Ankaray Çıkışı
07:05 Anka Mall Emniyet Karşısı
07:15 A City Premium Alışveriş M
07:20 Şaşmaz Kavş. Shell Karşısı
07:30 Optimum Avm Karş. Durak

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından düzenlemiş olduğumuz Ankara Çıkışlı Akçakoca ve Düzce Şelaleleri Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Araç İçi Lunch Box İkramı ile Eğlenceli ve Keyifli yolculuğumuzun sonunda, Roma egemenliği döneminde Diapolis adıyla önemli bir liman ve ticaret merkezi olan, Osmanlı Beyliği döneminde 1323 yılında Orhan Gazi’nin Lalası ve Akıncı Beylerden Akça Koca Bey tarafından fethedilen Akçakoca'ya ulaşıyoruz. Akçakoça merkezinde vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında mola vereceğimiz, Karadeniz sahilleri arasında 2017 yılında Mavi Bayrak alabilen tek turizm merkezi Çulhalı Plajına ulaşıyoruz. Yaklaşık 1 km uzunluğunda kumsala sahip, kumu Dünya’da nadir olarak bulunan “Siyah İnci” türünden olan Plajımızda, Şemsiye ve Şezlonglarımızı aldıktan sonra Saat 17:30'a kadar vereceğimiz Yüzme Molası'nda dileyen misafirlerimiz, Yunan mitolojisinde adı Gaia’nın oğlu, Nereus’un babası olan Deniz Tanrısı Pontus'un adıyla anılmış, tuzluluk oranı %1,8 dolayında olan Karadeniz'de yüzebilir, kafeteryada zaman geçirebilir, “Plaj Voleybolu” oynayabilmek için hazırlanmış olan sahada günün keyfini doyasıya çıkarabilirler. 17:30'da, molamızın bitiminde aracımızda buluşarak, 9 Aralık 1999 tarihinde Bolu’dan ayrılıp il statüsü kazanan Düzce'deki Otelimize ulaşıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Araç İçi Lunch Box Kahvaltı Paketi
Öğle Yameği: Düzce - Çulhalı Plaj Tesisleri / Serbest Zaman
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır.
Konaklama: Düzce - Anıl Otel vb.Konaklama: Düzce Otelleri

2.

Gün
Güzeldere Şelalesi, Efteni Gölü, Samandere Şelalesi, Topuk Yaylası 2 gün programını görmek için tıklayınız

Samandere Şelalesi, Köy Ürünleri, Efteni Gölü, Kuş Cenneti, Güzeldere Şelalesi, Topuk Yaylası

Ankara Çıkışlı Akçakoca ve Düzce Şelaleleri Turu'muzun 2. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, Yolumuzu bitki örtüsüne hayran kalacağınız, doğal peyzaj bitki örtüsü ile bölgenin önemli doğal değerlerinden, Bıçkı Deresi’nin üzerinde 130 metreden dökülen Güzeldere Şelalesi'ne çeviriyoruz. Sonrasında, çevresi sahip olduğu zengin bitki örtüsü ve su kaynakları ile göçmen kuşların göç yolu üzerinde bulunan, aynı zamanda kuş cenneti olarak da bilinen Efteni Gölü'nü panoramik olarak göreceğiz. Ardından Üç büyük şelalenin arasında bulunan, yemek yerken güzellikleri seyredebileceğiniz Restoranımızda vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında Türkiye'nin ilk tescil edilen Tabiat Anıtı olan Samandere Şelalesi'ne varıyoruz. Kartpostal misali fotoğraflar çekeceğiniz, şehrin yorgunluğunu atabileceğiniz kısa bir serbest zaman sonrasında yöreye özgü köy ürünleri alışverişi yapabilmeniz için Yörem Mandıra'da kısa bir alışveriş molası veriyoruz. Molamızın bitiminde, ağaçlarının görüntüsü ile birlikte farklı birçok kuş çeşidinden doğa konseri dinleyebileceğiniz Topuk Yaylası'na ulaşacağız. Patika yollarda bisiklet, trekking, foto-safari gibi aktiviteler yapabileceğiniz molamızın bitiminde yorucu ama keyifli geçen günün ardından Düzce Bolu istikameti ile 13 Ekim 1923'te başkentimiz olmuş Ankara'ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki KafkaTur organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır.
Öğle Yemeği: Düzce - Kaplanoğlu Restoran / Alabalık Menü
Akşam Yemeği: Bolu - Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman
Konaklama: Yapılmayacaktır

Ankara Çıkışlı Akçakoca ve Düzce Şelaleleri Turu Sirküsü, Yayınlandığı 01.07.2021 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.Konaklama: Dikkat! Bu Gece Konaklama Yapılmayacaktır.
DAHİL OLANLAR:
- Ata Kafka Tur Güvencesi
- Otellerde 1 Gece Konaklama
- Araç İçi Lunch Box Kahvaltı Paketi
- 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
- Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
- Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
- Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
- Otellerde Alınacak 1 Kahvaltı ve 1 Akşam Yemeği
- Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri

HARİÇ OLANLAR:
- Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
- Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Soyunma Kabini, Şezlong ve Şemsiye Ücreti
- Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
- Otellerde Kullanılan Ekstra (Telefon, Mini Bar …) Hizmetler
- Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
- İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği

EKSTRA HİZMETLER:
• Öğle Yemeği (Ekstra:00.TL)
• Öğle Yemeği (Ekstra:00.TL)
• Şezlong ve Şemsiye (Ekstra:50.TL)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Tur Şartnamesi

Turumuzun Süresi 1 Gece 2 Takvim Günüdür. 1 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında 1 Çocuk için Uygulanır. Günübirlik Turlarımızda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. 0–6 Yaş Çocukların Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur.

Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir. Turlarımız Otel, Otobüs, Uçak Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri vb. Haklar İade Edilemez.

3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / veya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. Oturma Düzeninde Rotasyon, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Uygulanmayacaktır. Tur programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde veya Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde KafkaTur’un Sorumluluğu Yoktur.

Tüm Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Turların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Satın Alınan Tarihten Sonraki Fiyat Değişikliklerinde Misafir Aradaki Farkı Talep Edemez.

Uçaklı Turlarda KafkaTur, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Havalimanı Değişikliklerin de KafkaTur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır.

Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda KafkaTur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur.

Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tüm Odalamalar, Otel Yetkilileri Tarafından Yapılmakta Olup, Konuyla İlgili KafkaTur’un Herhangi Bir Yaptırımı Yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turları’nda Konaklamalar Şehir Otelleri Standartlarına Sahiptir. Otellerde Yöresel Yemek Olma Zorunluluğu Yoktur, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Set Menü Olarak Hizmet Verilebilmektedir.

Turlar Esnasında Program Yoğunluğundan Dolayı Bankamatik, Döviz Bürosu Vs. Bulmak Her Zaman Mümkün Olmadığından, Misafirlerimizin Bu Duruma Karşı Hazırlıklı Olmasında Fayda Vardır.

Öğle Yemeklerinde Yöreye Özgü Ekonomik Menüler Oluşturulmuştur. Öğle ve Akşam Yemeklerinde Bölge Yoğunluğuna Bağlı Olarak Gruplara Ayrılan Masalar Kullanılır.

Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 16 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 1 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı ile İptal Hakkı KafkaTur’da Saklıdır.

Turun İptali Durumunda KafkaTurr, İptalini 1 (Bir) Gün Önce Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç 1 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Seyahat Süresince Kullandığımız Araçlar ve Otellerden Ayrılırken Eşyalarınızı Eksiksiz Olarak Yanınıza Aldığınızdan Emin Olun, Kaybolan Eşyalarınızdan KafkaTur Sorumlu Değildir.

İptal İade Güvence Paketi

Tura Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 21 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Tur Tarihine 21 Günden Az Kalması Durumunda %30, 14 Gün ve Daha Az Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. Katılımcı İptal Talebi ile Birlikte Sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden Alınan Raporu (Başhekim İmzalı) Sunmak Zorundadır.

Not: Uçaklı Programlar da Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

Zorunlu Seyahat Sigortası

Zorunlu Seyahat Sigortası; Acentemiz Tarafından Tüm Misafirlerimize Ücretsiz Olarak Yapılan Sigorta Kapsamı Detayları; Acentenin İflası veya Herhangi Bir Nedenle Paket Tur Hizmetinin Verilememesini Kapsar. Sağlık sigortası Değildir, Tedavi Masraflarını Karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa, Safir/Maraton, Man Fortuna

Midibüsler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) Isuzu Turkuaz , Otokar Mega

Minibüsler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm Misafirler, Yukarıda Belirtilen Maddeleri Kabul Ederek Turun Satışını Gerçekleştirmiş Sayılır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#DZC-1G-O
LOKASYON:
Düzce (Ankara, Eryaman çıkışlı)
YEMEK:
1 Kahvaltı, 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
06:45 KafkaTur Kızılay Ofis Önü 07:00 Aşti Karşısı Ankaray Çıkışı 07:05 Anka Mall Emniyet Karşısı 07:15 A City Premium Alışveriş M 07:20 Şaşmaz Kavş. Shell Karşısı 07:30 Optimum Avm Karş. Durak
BİTİŞ:
Optimum Avm Önü, Şaşmaz Kavş. Shell, A City Premium Avm, Anka Mall Avm Önü, Aşti Önü Berat Büfe, KafkaTur Ofisi Önü
İPTAL POLİTİKASI:
Konaklamalı Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 21 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Tur Tarihine 21 Günden Az Kalması Durumunda %30 Kesinti, 15 Gün ve Daha Az Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. Katılımcı Sağlık Nedeni ile İptal Talep Ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden Alınan Raporu (Başhekim İmzalı) Sunmak Zorundadır. Günübirlik Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 2 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Not: Uçaklı Programlar da Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

  %10 İndirim

410TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Akçakoca ve Düzce Şelaleleri Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
0.312.4258525
Atatürk Bulvarı, Özkan İşhanı,
    No:94/3 Kat:2
9540
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.