Konaklamalı Butik Kütahya Turu

 • Konaklamalı Butik Kütahya Turu: Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Butik Kütahya Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Konaklamalı Butik Kütahya Turu: Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Butik Kütahya Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Konaklamalı Butik Kütahya Turu: Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Butik Kütahya Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Konaklamalı Butik Kütahya Turu: Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Butik Kütahya Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Konaklamalı Butik Kütahya Turu: Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Butik Kütahya Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Konaklamalı Butik Kütahya Turu: Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Butik Kütahya Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Konaklamalı Butik Kütahya Turu: Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Butik Kütahya Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Konaklamalı Butik Kütahya Turu: Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Butik Kütahya Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • İlk Borsa Yapısı
 • Dönerler Tekkesi
 • Aizanoi Antik Kenti
 • Germiyan Sokağı
 • Zeus Tapınağı, Antik Baraj
 • Kütahya Ulu Camii
Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Butik Kütahya Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.

Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Butik Kütahya Turu

Bu Turumuza %25 Kaparo ile Kayıt Yaptırıp,
Kalan Ücreti, Tur Kalkış Günü Araçta Peşin Ödeyebilirsiniz.

Bu Gezimiz, Gel-Gez Turları Kapsamındadır.
Kendi İmkanlarınız ile Buluşma Yerine Gelip, Gezimize Katılabilirsiniz.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Aizanoi Antik Kenti, İlk Borsa Yapısı, Roma Hamamı, Zeus Tapınağı 1 gün programını görmek için tıklayınız

Aizanoi Antik Kenti, Pankalas Nehri, İlk Borsa Yapısı, Roma Hamamı, Zeus Tapınağı, Antik Baraj

KafkaTur Kalkış Noktaları

06:00 KafkaTur Kızılay Ofis Önü
06:10 Armada Alışveriş Merkezi
06:15 Cepa - Kent Park Avm Arası
06:30 Bilkent Ali Paşa Camii Kavş
06:50 İncek Migros Avm Önü

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından düzenlemiş olduğumuz Ankara Çıkışlı Konaklamalı Butik Kütahya Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Lunch Box Kahvaltı Paketi İkramı ile Eskişehir istikametini kullanarak, Eğlenceli ve Keyifli yolculuğumuzun sonunda Koty’nin Kenti anlamına gelen adını, Trakya’da yaşayan Odrisler’den olan, Romalılar’ın MS 38'de Anadolu’ya gönderdiği komutan Koty’nin adından alan, Yunanca adı Kotyaion, Roma dönemindeki adı ise Cotyaeum olan Kütahya’ya ulaşacağız. Kütahya Şehir Merkezi’nde vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında, M.Ö 153’te Roma hakimiyetine geçen, Pankalas Nehri'nin 2 yakasına kurulmuş Aizanoi Antik Kenti’ne varacağız. O dönemdeki ismiyle Macellum olan, 16-40 yaşları arasındaki sağlıklı güçlü bir Erkek Köle’nin fiyatının 30000 dinari olarak belirlendiği, Dünyanın bilinen İlk Borsa Yapısı’nı, Apiliaus Eurykles’in Aizanoi ye geldiğinde yaptırdığı Roma Köprüsü’nü, MS.2 yy. tarihlenen, 1980'li yıllarda kazı çalışmalarıyla açığa çıkarılan Roma Hamamı’nı, Anadolu'nun en iyi korunmuş tapınağı, dünyada ise Zeus adına yapılan tapınakların en sağlam olarak günümüze kadar gelmiş Zeus Tapınağı’nı ve debisi çok yüksek olan Pankalas Nehri’nin Islah Çalışmaları kapsamında yapılan Antik Baraj’ı ziyaretlerimizin bitiminde Kütahya'daki Otelimize ulaşıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Araç İçi Lunch Box Kahvaltı Paketi
Öğle Yemeği: Kütahya - Fesleğen Restoran / Serbest Menü
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır.
Konaklama: Afyon - Es Termal & Spa Otel vb.Konaklama: Kütahya Otelleri

2.

Gün
Dönerler Tekkesi, Ulu Camii, Arkeoloji Müzesi, Germiyan Sokağı 2 gün programını görmek için tıklayınız

Dönerler Tekkesi, Kütahya Ulu Camii, Arkeoloji Müzesi, Vacidiye Medresesi, Germiyan Sokağı

Ankara Çıkışlı Konaklamalı Butik Kütahya Turu'muzun 2. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, Halk arasında Dönenler Camii olarak bilinen, 14. yüzyılda Mevlevihane’nin Semahanesi olarak inşa edilmiş, Erken dönem Anadolu Türk mimarisinin özgün örneklerinden Dönenler Camii’ni, Kütahya’da bulunan tek padişah Camii olan, Kayıtlarda Sultan Bayezid Yıldırım Han Camii Şerifi olarak geçen Kütahya Ulu Camii’ni, 1314 yılında Germiyan Beylerinden Umur bin Savcı tarafından yaptırılmış Vacidiye Medresesi’nde kurulmuş Arkeoloji Müzesi’ni ve Germiyan Beyi II. Yakup Çelebi (1387 -1429) tarafından 1411 yılında yaptırılan külliyenin imaret ve türbe bölümünde kurulu Türkiye'deki ilk ve tek Çini Müzesi’ni görüp, vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında kendine özgü ahşap payandalı çıkmaları, pencere düzeni ve geniş saçaklarıyla eski konak kültürünün en güzel örneklerinin güzelliğine hayran kalacağınız, tarihin en güzel yaşandığı ve yaşatıldığı yerlerin başında ise 19. yüzyıl sivil mimarinin en güzel örneklerinin yer aldığı Germiyan Sokağı’nda vereceğimiz serbest zamanın bitiminde 13 Ekim 1923'te başkentimiz olmuş Ankara'ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki KafkaTur organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır.
Öğle Yemeği: Kütahya - Germiyan Sokak / Serbest Zaman
Akşam Yemeği: Sivrihisar - Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman
Konaklama: Yapılmayacaktır

Ankara Çıkışlı Konaklamalı Butik Kütahya Turu Sirküsü, Yayınlandığı 01.07.2021 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.Konaklama: Dikkat! Bu Gece Konaklama Yapılmayacaktır.
DAHİL OLANLAR:
- Ata Kafka Tur Güvencesi
- Otellerde 1 Gece Konaklama
- Araç İçi Lunch Box Kahvaltı Paketi
- 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
- Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
- Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
- Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
- Otellerde Alınacak 1 Kahvaltı ve 1 Akşam Yemeği
- Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri

HARİÇ OLANLAR:
- Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
- Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
- Otellerde Kullanılan Ekstra (Telefon, Mini Bar …) Hizmetler
- Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
- İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği

EKSTRA HİZMETLER:
• Ekstra (Ekstra:00.TL)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Tur Şartnamesi

Turumuzun Süresi 1 Gece 2 Takvim Günüdür. 1 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında 1 Çocuk için Uygulanır. Günübirlik Turlarımızda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. 0–6 Yaş Çocukların Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur.

Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir. Turlarımız Otel, Otobüs, Uçak Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri vb. Haklar İade Edilemez.

3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / veya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. Oturma Düzeninde Rotasyon, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Uygulanmayacaktır. Tur programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde veya Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde KafkaTur’un Sorumluluğu Yoktur.

Tüm Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Turların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Satın Alınan Tarihten Sonraki Fiyat Değişikliklerinde Misafir Aradaki Farkı Talep Edemez.

Uçaklı Turlarda KafkaTur, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Havalimanı Değişikliklerin de KafkaTur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır.

Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda KafkaTur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur.

Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tüm Odalamalar, Otel Yetkilileri Tarafından Yapılmakta Olup, Konuyla İlgili KafkaTur’un Herhangi Bir Yaptırımı Yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turları’nda Konaklamalar Şehir Otelleri Standartlarına Sahiptir. Otellerde Yöresel Yemek Olma Zorunluluğu Yoktur, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Set Menü Olarak Hizmet Verilebilmektedir.

Turlar Esnasında Program Yoğunluğundan Dolayı Bankamatik, Döviz Bürosu Vs. Bulmak Her Zaman Mümkün Olmadığından, Misafirlerimizin Bu Duruma Karşı Hazırlıklı Olmasında Fayda Vardır.

Öğle Yemeklerinde Yöreye Özgü Ekonomik Menüler Oluşturulmuştur. Öğle ve Akşam Yemeklerinde Bölge Yoğunluğuna Bağlı Olarak Gruplara Ayrılan Masalar Kullanılır.

Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 16 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 1 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı ile İptal Hakkı KafkaTur’da Saklıdır.

Turun İptali Durumunda KafkaTurr, İptalini 1 (Bir) Gün Önce Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç 1 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Seyahat Süresince Kullandığımız Araçlar ve Otellerden Ayrılırken Eşyalarınızı Eksiksiz Olarak Yanınıza Aldığınızdan Emin Olun, Kaybolan Eşyalarınızdan KafkaTur Sorumlu Değildir.

İptal İade Güvence Paketi

Tura Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 21 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Tur Tarihine 21 Günden Az Kalması Durumunda %30, 14 Gün ve Daha Az Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. Katılımcı İptal Talebi ile Birlikte Sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden Alınan Raporu (Başhekim İmzalı) Sunmak Zorundadır.

Not: Uçaklı Programlar da Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

Zorunlu Seyahat Sigortası

Zorunlu Seyahat Sigortası; Acentemiz Tarafından Tüm Misafirlerimize Ücretsiz Olarak Yapılan Sigorta Kapsamı Detayları; Acentenin İflası veya Herhangi Bir Nedenle Paket Tur Hizmetinin Verilememesini Kapsar. Sağlık sigortası Değildir, Tedavi Masraflarını Karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa, Safir/Maraton, Man Fortuna

Midibüsler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) Isuzu Turkuaz , Otokar Mega

Minibüsler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm Misafirler, Yukarıda Belirtilen Maddeleri Kabul Ederek Turun Satışını Gerçekleştirmiş Sayılır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#AZO-1G-O
LOKASYON:
Kütahya (Ankara, Polatlı çıkışlı)
YEMEK:
1 Kahvaltı, 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
06:00 KafkaTur Kızılay Ofis Önü 06:10 Armada Alışveriş Merkezi 06:15 Cepa - Kent Park Avm Arası 06:30 Bilkent Ali Paşa Camii Kavş 06:50 İncek Migros Avm Önü
BİTİŞ:
İncek Migros Avm Önü Bilkent Ali Paşa Camii Kavş, Kent Park Avm Karşısı, Armada Alışveriş Merkezi, KafkaTur Kızılay Ofis Önü,
İPTAL POLİTİKASI:
Konaklamalı Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 21 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Tur Tarihine 21 Günden Az Kalması Durumunda %30 Kesinti, 15 Gün ve Daha Az Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. Katılımcı Sağlık Nedeni ile İptal Talep Ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden Alınan Raporu (Başhekim İmzalı) Sunmak Zorundadır. Günübirlik Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 2 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Not: Uçaklı Programlar da Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

700TL

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Konaklamalı Butik Kütahya Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
0.312.4258525
Atatürk Bulvarı, Özkan İşhanı,
    No:94/3 Kat:2
9540
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.