Gümüldür Sığacık Yüzme Turu

 • Gümüldür Sığacık Yüzme Turu: Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı 2 Gece Konaklamalı Gümüldür Sığacık Yüzme Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Gümüldür Sığacık Yüzme Turu: Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı 2 Gece Konaklamalı Gümüldür Sığacık Yüzme Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Gümüldür Sığacık Yüzme Turu: Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı 2 Gece Konaklamalı Gümüldür Sığacık Yüzme Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Gümüldür Sığacık Yüzme Turu: Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı 2 Gece Konaklamalı Gümüldür Sığacık Yüzme Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Gümüldür Sığacık Yüzme Turu: Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı 2 Gece Konaklamalı Gümüldür Sığacık Yüzme Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Gümüldür Sığacık Yüzme Turu: Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı 2 Gece Konaklamalı Gümüldür Sığacık Yüzme Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Gümüldür Sığacık Yüzme Turu: Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı 2 Gece Konaklamalı Gümüldür Sığacık Yüzme Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • İzmir Saat Kulesi
 • Çeşme Kalesi
 • İzmir Konak Meydanı
 • Gümüldür Yüzme Molası
 • Yanık Ülke Kuladokya
 • Alaçatı Kemalpaşa Caddesi
Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı 2 Gece Konaklamalı Gümüldür Sığacık Yüzme Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.

Ankara Çıkışlı 2 Gece Konaklamalı Gümüldür Sığacık Yüzme Turu

Bu Turumuza %25 Kaparo ile Kayıt Yaptırıp,
Kalan Ücreti, Tur Kalkış Günü Araçta Peşin Ödeyebilirsiniz.


Bu Gezimiz, Gel-Gez Turları Kapsamındadır.
Kendi İmkanlarınız ile Buluşma Yerine Gelip, Gezimize Katılabilirsiniz.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İzmir Konak Meydanı, Çeşme Kalesi, Alaçatı, Gümüldür

İzmir Konak Meydanı, Saat Kulesi, Çeşme Kalesi, Alaçatı Kemalpaşa Caddesi, Seferihisar Yüzme Molası

KafkaTur Kalkış Noktaları

00:15 KafkaTur Kızılay Ofis Önü
00:30 Anka Mall Emniyet Tarafı
00:35 Aşti Önü Berat Büfe Durak
00:45 Kent Park Alışveriş Merkezi
00:50 Ümitköy Kavşağı Köprüsü
01:00 Yaşamkent Kav Flamingo Bp

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından düzenlemiş olduğumuz Ankara Çıkışlı Gümüldür Sığacık Yüzme Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Afyon İzmir istikametini kullanarak, Eğlenceli ve Keyifli yolculuğumuzun devamında Güzergahımız üzerinde vereceğimiz (Ekstra) Kahvaltısı Molamız sonunda, İzmir Konak Meydanı’na ulaşarak vereceğimiz Fotoğraf Molası sonrasında İzmir’den ayrılarak Çeşme’ye hareket ediyoruz. Tarihteki on iki İyon kolonisinden biri olan, Romalıların Kysus adını verdiği, Çeşme'ye vardığımızda II. Bayezid döneminde 1508 yılında inşa edilmiş Çeşme Kalesi'ni panoramik görerek vereceğimiz Mola sonrasında, antik dönemdeki adı Agrillia olan, İyonya’ya gelen tüccarların en önemli dinlenme mekanlarından biri, her mevsim yaşayan dar sokakları, cumbalı taş evleri, otantik mekanları ve tasarım dükkanlarıyla daima ilginç Alaçatı'ya ulaşarak Kemalpaşa Caddesi'nde vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında, Akalar'dan kaçan Giritliler tarafından kurulduğu ve Karyalilarin bir kenti olduğu bilinen, Sultan Mesut tarafından Selçuklu topraklarına katılmış Seferihisar'a ulaşıyoruz. Sonrasında Gümüldür'ün  Ürkmez mevkiinde bulunan Otelimize yerleştikten sonra dileyen misafirlerimiz Akşam Yemeği zamanına kadar Otelimizin olanaklarından yararlanabilir, dileyen misafirlerimiz Otelimize yanındaki İpek Kum Plajında Denize girebilirler. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: İzmir - Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman
Öğle Yemeği: Alaçatı - Bi Çatı / Köfte Menü
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Konaklama: Ürkmez - Royal Nas Resort vb.Konaklama: Gümüldür Otelleri

2.

Gün
Gümüldür Tekne Turu, Taş Ada, Gümüldür Gece Pazarı 2 gün programını görmek için tıklayınız

Gümüldür Tekne Turu, Akvaryum Koyu, Doğal Çamur Banyosu, Taş Ada, Gümüldür Halk Pazarı

Ankara Çıkışlı Gümüldür Sığacık Yüzme Turu'muzun 2. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, Satsuma Mandalina diyarı, mavi ve yeşilin oluşturduğu doğası ile Gümüldür'de Dileyen misafirlerimizle eğlenceli ve muhteşem bir gün geçireceğiniz (Ekstra) Tekne Turu'na katılmak için Teknemize biniyoruz. Sakin ve Bakir doğasıyla ve akvaryum gibi pırıl pırıl deniziyle ünlü, yer altından denize karışan memba suyunun serinliğini hissederek günün yorgunluğunu atacağınız Akvaryum Koyu'nda vereceğimiz Yüzme Molası bitiminde, dağlardan gelen tatlı suyun deniz içerisinden kaynaması sonucu oluşan Doğal Çamur Banyosu için de Mola Vereceğiz. Sonrasında verilecek (Dahil) Öğle Yemeği Molası sonrasında eski bir Yunan Liman Köyü olan Harabeler Koyu'nda Yüzebilir ve deniz ticareti için yapılmış kayalardan oyma merdivenler ve taşlardan yapılmış ev yıkıntılarını ziyaret edebilirsiniz. Değişen doğa koşulları sonucu oluşan görsel güzelliğe sahip mağaralar bölgesinden geçiş esnasında fotoğraf çekebilirsiniz. Son olarak oldukça sığ ve tamamıyla kumsal olan Taş Ada'da verilen Yüzme Molası bitiminde Gümüldür'e ve sonrasında Otelimize ulaşıyoruz. Akşam Yemeği sonrasında Yöre insanının doğal şartlarda yetiştirdiği ürünlerini sattığı Gümüldür Gece Pazarı'nda verilecek Alışveriş Molası sonrasında Otelimize ulaşıyoruz Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Öğle Yemeği: Gümüldür - Tekne Turu / Balık Makarna Menü
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Konaklama: Ürkmez - Royal Nas Resort vb.Konaklama: Gümüldür Otelleri

3.

Gün
İpek Kum Plajı Yüzme Molası, Yanık Ülke Kuladokya, Uşak 3 gün programını görmek için tıklayınız

Seferihisar Yüzme Turu, Yanık Ülke Kuladokya, Uşak, Afyon, Polatlı, Ankara

Ankara Çıkışlı Gümüldür Sığacık Yüzme Turu'muzun 3. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, otelimizden çıkış saatine kadar otelimizden ve İpek Kum Plajı'ndan faydalanmaya devam edeceğiz. Otelimizden ayrılıp vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında, sizlere gizemli Kuladokya bölgesini tanıtmaya çalışacağız. Volkanik arazide yer alan, hem görselliği hem de Üstü Açık Yer Bilimi Laboratuvarı özellikleri taşıyan, Amasya doğumlu Strabon'un “Yanık Ülke, Yanmış Arazi” anlamına gelen “Katakekaumene” adını verdiği Kuladokya'da vereceğimiz Mola sonrasında Uşak, Afyon, Sivrihisar, Polatlı istikameti ile 13 Ekim 1923'te başkentimiz olmuş Ankara'ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki KafkaTur organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Öğle Yemeği: Seferihisar - İnce Kum / Serbest Zaman
Akşam Yemeği: Sivrihisar - Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman
Konaklama: Yapılmayacaktır

Ankara Çıkışlı Gümüldür Sığacık Yüzme Turu Sirküsü, Yayınlandığı 01.07.2021 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.Konaklama: Dikkat! Bu Gece Konaklama Yapılmayacaktır.
DAHİL OLANLAR:
- Ata Kafka Tur Güvencesi
- Otellerde 2 Gece Konaklama
- 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
- Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
- Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
- Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
- Otellerde Alınacak 2 Kahvaltı ve 2 Akşam Yemeği
- Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri

HARİÇ OLANLAR:
- Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
- Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
- Otellerde Kullanılan Ekstra (Telefon, Mini Bar …) Hizmetler
- Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
- İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği

EKSTRA HİZMETLER:
• Gümüldür Tekne Turu (Ekstra:140.TL)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Tur Şartnamesi

Turumuzun Süresi 2 Gece 3 Takvim Günüdür. 2 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında 1 Çocuk için Uygulanır. Günübirlik Turlarımızda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. 0–6 Yaş Çocukların Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur.

Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir. Turlarımız Otel, Otobüs, Uçak Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri vb. Haklar İade Edilemez.

3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / veya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. Oturma Düzeninde Rotasyon, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Uygulanmayacaktır. Tur programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde veya Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde KafkaTur’un Sorumluluğu Yoktur.

Tüm Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Turların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Satın Alınan Tarihten Sonraki Fiyat Değişikliklerinde Misafir Aradaki Farkı Talep Edemez.

Uçaklı Turlarda KafkaTur, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Havalimanı Değişikliklerin de KafkaTur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır.

Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda KafkaTur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur.

Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tüm Odalamalar, Otel Yetkilileri Tarafından Yapılmakta Olup, Konuyla İlgili KafkaTur’un Herhangi Bir Yaptırımı Yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turları’nda Konaklamalar Şehir Otelleri Standartlarına Sahiptir. Otellerde Yöresel Yemek Olma Zorunluluğu Yoktur, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Set Menü Olarak Hizmet Verilebilmektedir.

Turlar Esnasında Program Yoğunluğundan Dolayı Bankamatik, Döviz Bürosu Vs. Bulmak Her Zaman Mümkün Olmadığından, Misafirlerimizin Bu Duruma Karşı Hazırlıklı Olmasında Fayda Vardır.

Öğle Yemeklerinde Yöreye Özgü Ekonomik Menüler Oluşturulmuştur. Öğle ve Akşam Yemeklerinde Bölge Yoğunluğuna Bağlı Olarak Gruplara Ayrılan Masalar Kullanılır.

Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 16 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 1 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı ile İptal Hakkı KafkaTur’da Saklıdır.

Turun İptali Durumunda KafkaTurr, İptalini 1 (Bir) Gün Önce Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç 1 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Seyahat Süresince Kullandığımız Araçlar ve Otellerden Ayrılırken Eşyalarınızı Eksiksiz Olarak Yanınıza Aldığınızdan Emin Olun, Kaybolan Eşyalarınızdan KafkaTur Sorumlu Değildir.

İptal İade Güvence Paketi

Tura Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 21 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Tur Tarihine 21 Günden Az Kalması Durumunda %30, 14 Gün ve Daha Az Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. Katılımcı İptal Talebi ile Birlikte Sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden Alınan Raporu (Başhekim İmzalı) Sunmak Zorundadır.

Not: Uçaklı Programlar da Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

Zorunlu Seyahat Sigortası

Zorunlu Seyahat Sigortası; Acentemiz Tarafından Tüm Misafirlerimize Ücretsiz Olarak Yapılan Sigorta Kapsamı Detayları; Acentenin İflası veya Herhangi Bir Nedenle Paket Tur Hizmetinin Verilememesini Kapsar. Sağlık sigortası Değildir, Tedavi Masraflarını Karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa, Safir/Maraton, Man Fortuna

Midibüsler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) Isuzu Turkuaz , Otokar Mega

Minibüsler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm Misafirler, Yukarıda Belirtilen Maddeleri Kabul Ederek Turun Satışını Gerçekleştirmiş Sayılır.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#SĞC-2G-O
LOKASYON:
İzmir (Ankara, Polatlı çıkışlı)
YEMEK:
2 Kahvaltı, 2 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
00:15 KafkaTur Kızılay Ofis Önü 00:30 Anka Mall Emniyet Tarafı 00:35 Aşti Önü Berat Büfe Durak 00:45 Kent Park Alışveriş Merkezi 00:50 Ümitköy Kavşağı Köprüsü 01:00 Yaşamkent Kav Flamingo Bp
BİTİŞ:
Flamingo Bp Karşısı, Ümitköy Kavşağı Kö, Kent Park Avm Karş, Aşti Karşısı Ankaray, Anka Mall Avm Önü, KafkaTur Ofisi Önü
İPTAL POLİTİKASI:
Konaklamalı Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 21 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Tur Tarihine 21 Günden Az Kalması Durumunda %30 Kesinti, 15 Gün ve Daha Az Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. Katılımcı Sağlık Nedeni ile İptal Talep Ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden Alınan Raporu (Başhekim İmzalı) Sunmak Zorundadır. Günübirlik Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 2 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Not: Uçaklı Programlar da Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

  %10 İndirim

779TL

3 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Gümüldür Sığacık Yüzme Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
0.312.4258525
Atatürk Bulvarı, Özkan İşhanı,
    No:94/3 Kat:2
9540
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.