Marmaris, Bozburun-Datça-Bozburun Mavitur...

LÜKS VE KONFOR
  • Marmaris, Bozburun-Datça-Bozburun Mavitur Gezisi: Eğer sizde Mavitur tatilini seviyorsanız, gözlerden uzak, gizemli koylarda denize girmenin keyfini çıkarmak, Ege’nin güneşinde bronzlaşmak istiyorsanız masmavi sularında yapacağımız  bu gezimize katılmaya çağırıyoruz. 
Davetlisiniz.
  • Marmaris, Bozburun-Datça-Bozburun Mavitur Gezisi: Eğer sizde Mavitur tatilini seviyorsanız, gözlerden uzak, gizemli koylarda denize girmenin keyfini çıkarmak, Ege’nin güneşinde bronzlaşmak istiyorsanız masmavi sularında yapacağımız  bu gezimize katılmaya çağırıyoruz. 
Davetlisiniz.
  • Marmaris
  • Bozburun
  • Datça
Eğer sizde Mavitur tatilini seviyorsanız, gözlerden uzak, gizemli koylarda denize girmenin keyfini çıkarmak, Ege’nin güneşinde bronzlaşmak istiyorsanız masmavi sularında yapacağımız bu gezimize katılmaya çağırıyoruz.
Davetlisiniz.

Mavi Yolculuk, Ege ve Akdeniz kıyılarımıza özgü bir tatil çeşiti. Doğa harikası koyları keşfetmek, denizle, doğayla, tarihle iç içe farklı bir tatil geçirmek isteyenler tercihlerini Mavi Yolculuktan yana kullanıyor. Mavi Yolculuk ülkemize özgü bir turizm dalı olup Akdeniz ve Ege kıyıları boyunca sıralanan göz kamaştırıcı güzellikteki koylar, sadece deniz yoluyla ulaşabileceğiniz saklı cennetler, Anadolu insanının konukseverliği, benzersiz antik kentler ve tabii ki deniz üzerinde olmanın verdiği keyif Mavi Yolculuğu özel kılan başlıca ögelerdir. 50 yılı aşkın bir süredir yapılan Mavi Turların ortaya çıkışının oldukça ilginç bir hikayesi var. Mavi Yolculuğun başlangıcı, Cevat Şakir'in bir öyküsünden dolayı Bodrum'da 3 yıl " kalebent " liğe mahkum edilmesine dayanıyor. Cevat Şakir'in Bodrum'daki yaşantısının, kısa sürede cezadan çok keyfe dönüştüğünü gören yetkililer, onu tekrar İstanbul'a çağırıyor. Cezasının son yarısını İstanbul'da tamamlayan Cevat Şakir, Bodrum'a yerleşerek 25 yıl burada yaşıyor. Bu dönemde yazdığı yazılarda Bodrum'un Karya Uygarlığı dönemindeki adından esinlenerek "Halikarnas Balıkçısı" takma adını kullanan Cevat Şakir’in, Bodrum'un gelişip bugünkü ününe kavuşmasında önemli katkısı var.

2017 yılından başlayan Mavitur etkinliklerimiz süreç içinde mükemmel hale gelerek profesyonelce devam etmektedir. Suyun verdiği huzur ile deniz ile iç içe sağlıklı beslenerek farklı güzel enerjileri birleştirip, günlük yaşamın karmaşasından uzaklaşıp, ruhumuzu dinlendirerek, ruh ve zihin dengenizi tazeleyip doğanın kucağında ve mavi suların içinde dağa ile bütünleşeceksiniz.

Kech tipi 14 kişilik gulet/teknemizde 1 hafta boyu geçireceğiniz zaman içinde hem harika ve unutulmaz bir tatil yaparak zamanınızın keyifli ve mutlu geçmesini sağlayacaksınız.

Eğer sizde Mavitur tatilini seviyorsanız, gözlerden uzak, gizemli koylarda denize girmenin keyfini çıkarmak, Ege’nin güneşinde bronzlaşmak istiyorsanız masmavi sularında yapacağımız bu gezimize katılmaya çağırıyoruz.

Davetlisiniz.

Bozburun, Kızılcaada, Apostol, Dirsekbükü, Aktur, Dimitri, Hurmalıbük, Bencik, Germe Koyu, Kameriya, Selimiye, Kocabahçe, Atbükü, Söğüt/Üçtaşlar, Kiliseliada, Bozburun.


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
MARMARİS-BOZBURUN-KIZILCADA 1 gün programını görmek için tıklayınız

Marmaris’de değişik ulaşım araçlarıyla gelen arkadaşlarımız saat: 10.30’da Marmaris Otogarı’ndan Bozburun yerel dolmuşlarına binerek toplamda 1.5 saat süreli yolcuk sonrası saat: 12.00’de Bozburun’a geliyoruz. Öğle yemeği, serbest Liman gezisi ve eksik kalan kişisel ihtiyaçların karşılanması için verilecek alış veriş molası sonrası saat: 14.30’da Bozburun Limanı’ndan teknemize biniyoruz. Kamaralara yerleşme, son hazırlıklar, grup üyeleriyle tekne personelinin tanışması ve Mavitur içeriği ile ilgili bilgilendirme sonrası saat: 15.00’de Liman’dan hareket ediyoruz. İlk günümüzde Helenistik dönemden günümüze ulaşan antik kalıntılar ve çamur banyosunun bulunduğu Kızılcada’ya gidip akşam yemeğine kadar denize giriyoruz. Dinlenme sonrası teknemizde güzel bir akşam yemeği yedikten sonra özel içeceklerimiz eşliğinde gecenin keyfini çıkarıyoruz. Geceyi Kızılcada’da geçiriyoruz. 

2.

Gün
2 gün programını görmek için tıklayınız

3.

Gün
3 gün programını görmek için tıklayınız

4.

Gün
4 gün programını görmek için tıklayınız

5.

Gün
5 gün programını görmek için tıklayınız

6.

Gün
6 gün programını görmek için tıklayınız

7.

Gün
7 gün programını görmek için tıklayınız
DAHİL OLANLAR:
NELER DAHİL
-- Tekne’de kahvaltı(7)
*SABAH KAHVALTISI; 3 Çeşit Peynir, 2 Çeşit Zeytin,2 Çeşit Reçel, Bal, Tereyağ, Domates, Salatalık, Çikolata, Yumurta, Sucuk(Haftada 3 Gün), Menemen ( Haftada 2 Gün), Omlet (2 Gün) Patates Kızartması (2 Gün)
-- Öğle yemeği(6)
*ÖĞLE YEMEĞİ; Zeytin Yağlı Yemekler, Salata Çeşidi, Yogurt, Makarna Çeşidi, Pilav Çeşidi
-- Akşam Yemeği(7)
*AKŞAM YEMEĞİ; Kuzu Pirzola, Balık, Köfte, Tavuk Çeşitleri, Dana Biftek, Tavuk Sote, Et Sote
-- Akşam 5 çayları, kek, bisküvi ikramları, Meyve İkramları;
* Karpuz, Kavun, Şeftali, Erik, Üzüm, Elma
-- Yemek servislerinde su ve soft içecek servisleri;
*Cola, Fanta, Gazoz, Soda, Su, Nescafe
-- Liman masrafları ve çıkış işlemleri
-- Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları,
-- Palamar ücretleri,
-- Mürettebat servisi,
-- Kullanım suyu,
-- Dizel ve benzin ücretleri,
-- Temiz nevresim takımları,
-- Banyo ve deniz havlusu temini,
-- Kano ücreti,
-- Türsab Seyahat Sigortası Poliçesi,
– Tüm çevre gezileri,
-- Kafka Turizm ve Seyahat Acentası Refakati,
– Rehberlik Hizmetleri.


HARİÇ OLANLAR:
NELER HARİÇ
--Marmaris-Bozburun arası gidiş-dönüş yerel ulaşım ücreti,
– Kişisel harcamalar,
– Alkollü içecekler,
– Müze ve Ören yeri giriş ücretleri.


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

YANINIZA ALIN

Kişisel eşyalar, yedek giysi, plaj havlusu, mayo, bone, terlik, maske, palet, şnorkel, olta takımları, yürüyüş ayakkabısı, hava koşullarına uygun koruyucu giysi, aksesuar, şapka, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinası ve aksesuarları, kişisel kullanım malzemeleri ve ilaçlar.

ETKİNLİK NOTLARI;

• Yerel koşullardan, hava ve deniz koşullarından dolayı uğranılacak liman/koy ve program akışında

• değişiklik yapılabilir.

• Özel yiyecek ve içeceklerinizi getirmeyi unutmayınız.

• Doğada ve her yerde anılarımızdan başka bir şey bırakmıyoruz.

• Yerel halka ve onların değerlerine her zaman saygılı, arkeolojik değerlerimiz ve kültür mirasımız ile

• yabanıl yaşamı ve bitki örtüsünü korumaya her zaman özen gösteriyoruz.

SİZİ NEREDEN ALALIM

27 Ağustos 2022 Cumartesi Marmaris Otogar’ı, saat: 10.30

27 Ağustos 2022 Cumartesi Bozburun Akvaryum Restoran, saat: 12.00(Kendi olanakları veya önceden gelenler)

KECH TİPİ GULET/TEKNE HAKKINDA

Genel olarak 7-8 kabinli teknelerde 2 kişinin kalabileceği yatak bulunuyor. Duş ve tuvaleti içinde olan kabinlerde oda temizliği ve nevresim değişimi isteğe göre yapılabiliyor. Oda ve banyoda priz mevcut olup fön makinası kişiler tarafından getiriliyor. Alkollü içeceklerin Bozburun’da alınması ve satış fişinin alınarak yanınızda bulunması gerekiyor. Tekne turlarında kiralama sistemi kişi sayısına göre değil, haftalık tur mantığına göre kiralandığından yaş sınırı olmaksızın bütün çocuk katılımcılar ayın ücreti ödemek durumunda. Teknelere; Sahil Güvenlik, ilgili mevzuat ve sigorta işleyişi açısından yolcu kapasitesinden fazla yolcu alınamıyor. Her zaman soruların başında gelen klima varmı yokmu sorusunun en doğru yanıtı hiç bir şekilde klimaya gereksinim duyulmadığıdır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#Ankara
LOKASYON:
Marmaris
ULAŞIM
Deniz   
BULUŞMA:
27 Ağustos 2022 Cumartesi Marmaris Otogar’ı, saat: 10.30 27 Ağustos 2022 Cumartesi Bozburun Akvaryum Restoran, saat: 12.00(Kendi olanakları veya önceden gelenler)
İPTAL POLİTİKASI:
Tur Şartnamesi

Turumuzun Süresi 7 Gece 8 Takvim Günüdür. 7 Gece Tekne Konaklaması Yapılacaktır.

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında 1 Çocuk için Uygulanır. Günübirlik Turlarımızda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. 0–6 Yaş Çocukların Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur.

Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir. Turlarımız Otel, Otobüs, Uçak Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri vb. Haklar İade Edilemez.

3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / veya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. Oturma Düzeninde Rotasyon, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Uygulanmayacaktır. Tur programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde veya Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde KafkaTur’un Sorumluluğu Yoktur.

Tüm Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Turların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Satın Alınan Tarihten Sonraki Fiyat Değişikliklerinde Misafir Aradaki Farkı Talep Edemez.

Uçaklı Turlarda KafkaTur, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Havalimanı Değişikliklerin de KafkaTur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır.

Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda KafkaTur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur.

Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tüm Odalamalar, Otel Yetkilileri Tarafından Yapılmakta Olup, Konuyla İlgili KafkaTur’un Herhangi Bir Yaptırımı Yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turları’nda Konaklamalar Şehir Otelleri Standartlarına Sahiptir. Otellerde Yöresel Yemek Olma Zorunluluğu Yoktur, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Set Menü Olarak Hizmet Verilebilmektedir.

Turlar Esnasında Program Yoğunluğundan Dolayı Bankamatik, Döviz Bürosu Vs. Bulmak Her Zaman Mümkün Olmadığından, Misafirlerimizin Bu Duruma Karşı Hazırlıklı Olmasında Fayda Vardır.

Öğle Yemeklerinde Yöreye Özgü Ekonomik Menüler Oluşturulmuştur. Öğle ve Akşam Yemeklerinde Bölge Yoğunluğuna Bağlı Olarak Gruplara Ayrılan Masalar Kullanılır.

Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 16 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 1 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı ile İptal Hakkı KafkaTur’da Saklıdır.

Turun İptali Durumunda KafkaTurr, İptalini 1 (Bir) Gün Önce Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç 1 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Seyahat Süresince Kullandığımız Araçlar ve Otellerden Ayrılırken Eşyalarınızı Eksiksiz Olarak Yanınıza Aldığınızdan Emin Olun, Kaybolan Eşyalarınızdan KafkaTur Sorumlu Değildir.

İptal İade Güvence Paketi

Tura Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 21 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Tur Tarihine 21 Günden Az Kalması Durumunda %30, 14 Gün ve Daha Az Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. Katılımcı İptal Talebi ile Birlikte Sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden Alınan Raporu (Başhekim İmzalı) Sunmak Zorundadır.

Not: Uçaklı Programlar da Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

Zorunlu Seyahat Sigortası

Zorunlu Seyahat Sigortası; Acentemiz Tarafından Tüm Misafirlerimize Ücretsiz Olarak Yapılan Sigorta Kapsamı Detayları; Acentenin İflası veya Herhangi Bir Nedenle Paket Tur Hizmetinin Verilememesini Kapsar. Sağlık sigortası Değildir, Tedavi Masraflarını Karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa, Safir/Maraton, Man Fortuna

Midibüsler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) Isuzu Turkuaz , Otokar Mega

Minibüsler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm Misafirler, Yukarıda Belirtilen Maddeleri Kabul Ederek Turun Satışını Gerçekleştirmiş Sayılır.

TARİH VE FİYATLAR

7.000TL

7 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Marmaris, Bozburun-Datça-Bozburun... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
0555 894 15 94
Atatürk Bulvarı, Özkan İşhanı,
    No:94/4 Kat:2
9540
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.