VİZESİZ
  • Tunus Hammamet Kurban Bayram Özel: Kurban Bayramına özel Tunus turumuza Kafka Tur ailesi olarak hepinizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.
  • Tunus Hammamet Kurban Bayram Özel: Kurban Bayramına özel Tunus turumuza Kafka Tur ailesi olarak hepinizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.
  • Tunus Hammamet Kurban Bayram Özel: Kurban Bayramına özel Tunus turumuza Kafka Tur ailesi olarak hepinizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.
  • Tunus Hammamet Kurban Bayram Özel: Kurban Bayramına özel Tunus turumuza Kafka Tur ailesi olarak hepinizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.
  • Tunus Hammamet Kurban Bayram Özel: Kurban Bayramına özel Tunus turumuza Kafka Tur ailesi olarak hepinizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.
  • Tunus Hammamet Kurban Bayram Özel: Kurban Bayramına özel Tunus turumuza Kafka Tur ailesi olarak hepinizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.
Kurban Bayramına özel Tunus turumuza Kafka Tur ailesi olarak hepinizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
1 gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Havalimanı Dış hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde saat 06.30’da buluşma. Pasaport ve gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra Türk Havayollarının TK 661 sefer sayılı uçuşu ile 09.00’da Tunus’a hareket. Yerel saat ile 10.00’da Tunus’a varış ve alanda bizleri bekleyen aracımız ile panoramik şehir turumuz başlıyor. Turumuzun Ardından Tunus’un tatil merkezi olan Hammamet’e hareket. Otelimize varış ve serbest zaman. Geceleme otelde.


2.

Gün
2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük öğle yemekli Tunis, Kartaca, Bardo Müzesi ve Sidi Bou Said turuna katılabilirler. Başkent Tunis ile başlayacağımız gezimize, Roma Antik kenti olan Kartaca ile devam edeceğiz. Burada öğle yemeğimizi aldıktan sonra, birçok Fransız ressam ve müzisyene ilham kaynağı olmuş Tunus’un mavi beyaz küçük cenneti Sidi Bou Said gezimizi gerçekleştirdikten sonra, son durağımız dünyanın en ünlü mozaik müzesi olan Bardo müzesi. Bardo müzesi gezimizin ardından otelimize transfer. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

Öğle yemekli Tunis, Kartaca, Bardo Müzesi ve Sidi Bou Said Turu: 70 Euro (Kişi Başı)


3.

Gün
3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük öğle yemekli Kairouan – El Djem ve Sousse turuna katılabilirler. Turumuz ilk olarak Unesco tarafından Dünya Mirasları listesine alınan Kairouan ile başlıyor. Daha sonra Tunus’un bir başka turizm kenti ve Afrika kıtasındaki en etkileyici Roma dönemi harabelerine sahip El Djem ile devam ediyoruz. Ardından Tunus’un 3. büyük şehri olan Sousse’a gezimizi yaptıktan sonra Hammamet’teki otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Dinlenmenin ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek yemekli ve eğlenceli Tunus Gecesi turuna katılabilirler. Show ve müzikler eşliğinde Sheherazade restoranda alacağımız yemeğin ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.

Tam Günlük Öğle Yemekli Kairouan – El Djem ve Sousse Turu: 70 Euro ( Kişi Başı)

Yemekli ve Eğlenceli Tunus Gecesi :60 Euro (Kişi Başı)


4.

Gün
4 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberimizin bildireceği saate kadar serbest zaman. Daha sonra havalimanına hareket. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 664 sefer sayılı uçuşu ile 16.45’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 21.30’da varış ve turumuzun sonu.

Önemli Not : & 01,19 Mayıs, 9 Temmuz uçuşları TK 661 IST – TUN 08.20’de hareket edip, yerel saat ile 09.15’de varacaktır. Dönüş ise TK 664 TUN – IST 17.20’de hareket edip 22.10’da varacaktır.

Tura katılacak misafirlerimiz için, seyahat edecekleri ülke/ülkelere sağlık bakanlıkları tarafından onaylanmış gerekli aşı dozlarının tamamen yapılmış olması ve ibrazını göstermesi veya giriş yapacağı ülke/ülkeler için belirtilen süre kapsamında covid-19 hastalığını geçirmiş olması gerekmektedir. Ayrıca Rezervasyon esnasında Geçerli HES kodu girme zorunluluğu arıyoruz. Turlarımızda görev yapan, rehberlerimiz, yerel rehberlerimiz, araç şoförleri ve yardımcılar tamamen aşılıdır.

DAHİL OLANLAR:
Türk Havayolları ile İstanbul - Tunus - İstanbul arası uçak bileti,
Havalimanı Vergileri,
Alan – otel – alan transferleri,
4* Otellerde 3 Gece – 4 Gün Konaklama,
Otellerde alınacak 3 Sabah Kahvaltısı ve 3 Akşam Yemeği,
Panoramik Şehir Turu,
Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri,
Zorunlu Türsab Mesleki Sigortası


HARİÇ OLANLAR:
Yurt dışı çıkış harcı (150 TL sadece havalimanı vergi ofisine veya bankaya ödenir)
Paket fiyatına dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her turlu hizmet,
Ekstra turlar, Müze ve ören yeri girişleri
İsteğe bağlı şoför ve rehber bahşişleri,
Şehir Vergileri (Gecelik 1 Euro) Direkt Otel Resepsiyonuna ödenir.
Özel Seyahat Sigortası (Covid 19 Kapsamlı)
Sigorta Ücreti: 2-65 Yaş: 15 € 66- 70 Yaş: 25 €, 71-75 Yaş: 30 € (75 Yaş üzeri için hastalık teminatı bulunmamaktadır.) (1000 Euro'ya kadar tur iptali içermektedir)
Covid-19 PCR, antijen vb. test ücretleri


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Uçuş Detayları

Türk Hava Yolları ile,

TK661 İstanbul Yeni Havalimanı - Tunus 09:00 - 10:00

TK664 Tunus- İstanbul Yeni Havalimanı 16:45 - 21:30

01,19 Mayıs grupları için Uçuş bilgileri

TK 661 İstanbul Yeni Havalimanı - Tunus 08.20 – 09.15

TK 1856 Barselona - İstanbul Yeni Havalimanı 17.20 – 22.10

Belirtilen uçuşlar İstanbul kalkışlı olup, diğer şehirlerden turlarımıza havayolu tarafından bağlantı imkanı sağlanmaktadır. Bağlantı ücretleri Antalya- Ankara ve İzmir'den 80 €, diğer havalimanlarından 100€'dur

Bağlantı ücretleri uçağın müsaitlik durumuna göre değişiklik göstermekte olup en belirtilen ücretler en düşük bağlantı ücretleridir.

Önemli Not: Uçuş saatlerinde havayolu kaynaklı değişiklikler olabilmektedir. Bu nedenle İstanbul dışından katılım sağlayacak misafirlerimizin uçuşlarını almadan önce acentenizden veya satış danışmanı arkadaşlarımızdan uçuş saatlerini teyit etmenizi önemle rica ederiz. Aksi halde oluşabilecek aksaklıklardan Kafka Tur sorumlu değildir.


Covid 19 Bilgilendirme

Tunus’a seyahat edecek misafirler, Tam aşılanmış sağlık bakanlığının giriş için kabul ettiği ve üzerinden 14 gün geçmiş geçerli aşı pasaportu ile Tunus’a seyahat edebilirler.

Tunus’a seyahat eden yolcular Tam aşılanmış olsa dahi varıştan en geç 0 – 72 saat önce alınmış negatif PCR test sonucu ile ülkeye giriş yapabilirler. PCR testi İngilizce, Arapça yada Fransızca dillerinde olmalıdır.

Aşı olmamış misafirler ülkeye giriş yapamamaktadır. (Geçerli Aşılar : Sinovac, Biontech, Pfizer, Astrazeneca)

Ülkeye girmeden önce yolcuların https://app.e7mi.tn/language/ adresinden temin edilecek Health Declarition

Form doldurması ve 2 kopya imzalı çıktısı alınmış evrağı girişte Tunus’ta yetkililere teslim etmeleri gerekmektedir.

Türkiye’ye dönüşte tam aşılanmış ve üzerinden 14 gün geçmiş olan aşı kartlarını ibraz etmeleri durumunda Türkiye'ye girişlerinde test gerekliliklerinden muaftır.

Türkiye’ye dönüşte HES uygulaması Android yada IOS’dan indirilecektir ve gerekli bilgiler doldurulacaktır.

İlgili Kaynak : http://www.santetunisie.rns.tn/fr/toutes-les-actualites/1123-infection-au-sars-cov-2-covid-19

Önemli Not: Tüm Ülke giriş Koşulları Kalkıştan 2 gün önce güncel hali ile tarafınıza mail yoluyla iletilmektedir. Lütfen Kalkış öncesi tarafınıza gönderilecek Ülke girişleri hakkında güncel bilgilendirmeyi dikkate alınız.

Önemli Not 2: İlgili Bilgilendirme T.C vatandaşları için geçerlidir. Yabancı Uyruklu Misafirlerin Giriş Koşulları ile ilgili şartları öğrenmeleri için bağlı oldukları Ülkenin Konsolosluğundan bilgi almalarını rica ederiz


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#269
LOKASYON:
Tunus
İPTAL POLİTİKASI:
Konaklamalı Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 21 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Tur Tarihine 21 Günden Az Kalması Durumunda %30 Kesinti, 15 Gün ve Daha Az Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. Katılımcı Sağlık Nedeni ile İptal Talep Ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden Alınan Raporu (Başhekim İmzalı) Sunmak Zorundadır. Günübirlik Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 2 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Not: Uçaklı Programlar da Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

549

4 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Tunus Hammamet Kurban Bayram Özel ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
0555 894 15 94
Atatürk Bulvarı, Özkan İşhanı,
    No:94/4 Kat:2
9540
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.